חשד: ישראלים מכרו ברשת בקבוקוני חיסון ריקים של 'פייזר'

עשרות בקבוקונים חיסון ריקים של חברת 'פייזר' התגלו הבוקר בביתו של תושב מודיעין, אותם הוא החל למכור ברשת במחיר של 100 דולר לבקבוק • החשוד נעצר עם קרוב משפחתו שסייע לו במכירה המקוונת, לאחר שגנב אותם ממתחמי חיסונים של מד"א, שם התנדב

 • שכני משפחת רוטנר בוידוי כואב: "תמיד ידענו שהמצב מורכב"

  תוכן מקודם

 • "אבא, תחזור!" מראות קשים בבית האבלים של משפחת יעקובזון.

  תוכן מקודם

 • אתה יכול להיות בעלים של פרויקט נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

 • "עזרו לנו לצאת מפה" שמונה יתומים זועקים לעזרה

  תוכן מקודם

שני חשודים בני 19 ו-45 מהעיר מודיעין עוכבו היום (רביעי) לחקירה, בחשד שמכרו באינטרנט בקבוקוני חיסון של 'פיזר' במחיר של 100 דולר ליחידה.

לאחר דיווח שהתקבל אודותם באגף לאכיפה ולפיקוח במשרד הבריאות, נעצרו השניים בחשד לעבירות נגד פקודת הרוקחות וגניבה ממעביד, ולמעורבות לכאורה בביצוע עבירות של טיפול רשלני בתרופות ובחומר רעיל.

על פי החשד, לאחד מהם הייתה גישה לבקבוקוני החיסון המשומשים בעת התנדבותו במגן דוד אדום. מבלי ששמו לב לקח החשוד בחשאי את מגשי הבקבוקונים הריקים לביתו, שם בעזרת קרוב משפחתו הפיץ את מרכולתו ברשת במחיר של לא פחות ממאה דולר לכל בקבוקון.

היחידה הארצית למאבק בפשיעה הכלכלית בלהב 433 גילתה כי עד כה הצליחו הצמד למכור תשעה בקבוקונים ריקים – 7 לארה"ב ושניים לאירופה, ובפשיטה לביתו של החשוד המרכזי נתגלו עוד עשרות בקבוקונים.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell