צילומים: פלאש 90

מנדלבליט במכתב לגנץ: "לא אחליט כעת בסוגיית הממשלה הפריטטית"

"אין מקום לעת הזאת להידרש ולהכריע בשאלות האמורות, שהן כרגע בגדר עניין תיאורטי", ענה היום היועמ"ש לבני גנץ, לאחר שנדרש לשאלת ההסכם בין גנץ לנתניהו

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

 • אבא אמר לי 'לילה טוב' ומאז לא ראיתי אותו יותר.

  תוכן מקודם

 • "חיפשתי להרגיש שייכת" נערה חרדית בסיפור מטלטל

  תוכן מקודם

היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט השיב הערב במכתב לשר הביטחון בני גנץ כי במענה לשאלתו, אין בכוונתו להתערב בעניין הממשלה הפריטטית משום ש"אין מקום לעת הזאת להידרש ולהכריע בשאלות האמורות, שהן כרגע בגדר עניין תיאורטי", כתב היועמ"ש.

מנדלבליט השיב כי "במכתבך ביקשת לקבל חוות דעתי בשאלה האם הסדר הפריטטיות אשר נקבע בחוק יסוד הממשלה עם כינון הממשלה ה-35, עומד בעינו גם במצב שבו ראש הממשלה החליפי איננו נבחר ציבור".

"אין מקום בעת הזו להידרש להכריע בשאלות האמורות, שהן כרגע בגדר עניין תיאורטי, המבוססות על עובדות שיכול שכלל לא יתקיימו בפועל".

פנייתו של גנץ נעשה לאחר שהוחלט כי הכנסת מתפזרת ויתקיימו בחירות לכנסת ה-24. גנץ ביקש לדעת מה היא חוות דעתו של מנדלבליט אודות הסכם הרוטציה של הממשלה הפריטטית שנחתם בין ראש הממשלה המכהן בנימין נתניהו לבין ראש הממשלה החליפי בני גנץ, במידה ומפלגת כחול לבן לא תצלח את אחוז החסימה.

המכתב של היועמ"ש לראש הממשלה החליפי

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell