צילום: הורביץ מצביע בפריימריז במרצ. צילום: פלאש 90

ניצן הורביץ בהתבטאות שערורייתית: "היה מקום להחלטה של בית הדין בהאג לחקור"

עוד אמר יו"ר מרצ: "בעינינו, מה שמהווה קו אדום זה שאין משא ומתן עם הפלסטינים וממשיכים לבנות בהתנחלויות כאילו אין מחר. הפיתרון מבחינתנו זה לא להגיד ש'האג אנטישמי', אלא לקדם את המשא ומתן עם הפלסטינים, להביא להסדר. דבריו עוררו סערה במערכת הפוליטית שמיהרו לגנותו
 • הילדים של עם ישראל: שרה נחמן ושילה מתחננים אלינו לעזרה

  תוכן מקודם

 • שטר בין דין: אילו רבנים הצטרפו יחד לחתום ולמה?

  תוכן מקודם

 • חוגי סת"ם ולימודים מקצועיים וכל מה שהבן שלך ירצה כדי לשבת וללמוד לימודי קודש ברמה הגבוהה ביותר. לחץ כאן לפרטים נוספים >>>

  תוכן מקודם

 • גזירת מלך רשכבה"ג מרן שה׳׳ת הגר׳׳ח קנייבסקי שליט"א : ׳׳התורמים למגבית 'קופת העיר' עבור כלות עניות בסך 513 ש"ח, יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב.״

  תוכן מקודם

יו"ר מפלגת מרצ ניצן הורוביץ אמר הערב כי "אני חושב שהיה מקום להחלטה של בית הדין בהאג לחקור את ישראל ואני בעד לשתף פעולה אתו ולא לנסות לנגח אותו, ואני אומר את זה בצער גדול". בהמשך הוסיף הח"כ: "אני לא רוצה שישראל תעמוד במצבים האלה, אבל היא גם צריכה לשאול את עצמה מה היא עושה כדי למנוע את זה".

עוד אמר הורוביץ בראיון ל'חדשות 13': "בעינינו, מה שמהווה קו אדום זה שאין משא ומתן עם הפלסטינים וממשיכים לבנות בהתנחלויות כאילו אין מחר. הפיתרון מבחינתנו זה לא להגיד ש'האג אנטישמי', אלא לקדם את המשא ומתן עם הפלסטינים, להביא להסדר, ואז לא יהיה האג".

מהליכוד נמסר בתגובה לתמיכתו של ניצן הורוביץ בחקירה נגד חיילי צה״ל בבית הדין הבינלאומי בהאג: ניצן הורוביץ מפקיר את חיילי צה״ל ששומרים עליו ועל כולנו. ההחלטה של בית הדין בהאג היא החלטה אנטישמית וראש הממשלה נתניהו ילחם נגדה בכל מקום בעולם כדי לבטלה. מרצ בראשות הורוביץ תהיה שותפה של בנט וגדעון שלא יכולים להקים ממשלה בלי יאיר לפיד כראש ממשלה. רק הליכוד יקים ממשלת ימין יציבה שתדאג לכל אזרחי ישראל ותילחם בהחלטה האנטישמית בהאג.

ממפלגת תקווה חדשה נמסר: ‏דברי ניצן הורוביץ חמורים ביותר. החלטת בית הדין בהאג היא נגד הצבא המוסרי ביותר בעולם של המדינה המאויימת ביותר בעולם ונגד זכותו של עם ישראל להתיישב בארצו. החלטת בית הדין בהאג היא שערורייתית ומהווה פוליטיזציה של המשפט הבינלאומי.

השרה ינקלביץ' הגיבה על דברי יו"ר מרצ ח"כ הורוביץ' ביחס לחקירה בהאג: למי שמחפש סיבות מדוע מרצ נמצאת מתחת לאחוז החסימה – הנה הסיבה המרכזית.

ח"כ איוב קרא מהליכוד כתב בחשבונו האישי בטוויטר: ‏ניצן הורביץ בתמיכתו בכוונת בית הדין בהאג לחקור את חיילי צה"ל על לכאורה פשעי מלחמה מכניסה אותו לקואליצה עם שונאי ישראל בראשות חמאס ואיראן. הורביץ התוקע סכין בגבם של חיילי צה"ל ששומרים עליו וגם מסובב את הסכין אין מקום בכנסת ועל ועדת הבחירות לפסול אותו לאלתר.

ח״כ איילת שקד אמרה ל'חדשות 13': ״לא נשב עם מרצ. אמירתו של ניצן הורוביץ שמצדיקה את פעילותו הפוליטית והאנטישמית של בית הדין בהאג ורדיפתו אחרי חיילי צה״ל היא חרפה לכנסת ישראל".

כתבות קשורות

תגובה אחת

 1. ניתן הורביץ בוגד בצה"ל בוגד במדינה . תכניסו אותו לכלא ותחלטו את כל רכושו של הסוכן של האג ושל חמס.. תזרקו אותו ואת טיבי ועודה ושאר עוכרי ישראל היישר לצינוק . כלב . עכשיו מנדלבליט שמח . היועץ המרושע

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן