עימות בממשלה: גנץ עצר אישור מינויים – דורש מינוי קבוע שלו לשר המשפטים

Marc Israel Sellem/POOL

עימות בממשלה: גנץ עצר אישור מינויים – דורש מינוי קבוע שלו לשר המשפטים

שוב פיצוץ בממשלה כאשר בזמן משאל טלפוני על אישור מינויי שרים ביקש יו"ר כחול לבן לאשר את מינויו הקבוע לשר המשפטים מאחר שהמינוי הזמני צפוי לפקוע בקרוב. משלא נענה, עצר את המשאל הטלפוני בין שרי הממשלה. סביבת נתניהו: לא סוכם דבר כזה

 • אתה יכול להיות בעלים של פרויקט נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

 • "אבא, תחזור!" מראות קשים בבית האבלים של משפחת יעקובזון.

  תוכן מקודם

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

יו"ר כחול לבן בני גנץ עצר הערב (שני) משאל טלפוני בין שרי הממשלה שבו היו אמורים לאשר שורת מינויי שרים. גנץ ביקש לבטל את ההצבעה לאחר שלא נענה לדרישתו להוסיף את מינויו הקבוע לשר משפטים, מאחר שהמינוי אמור לפקוע בקרוב.

כזכור, בשבוע שעבר התריע היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, בפני רה"מ נתניהו ורה"מ החליפי גנץ מפני פגיעה באזרחי ישראל וקרא להם לקדם מינוי שרים קבועים במקום השרים המכהנים כממלאי מקום במשרדי התקשורת, משאבי המים וההשכלה הגבוהה, השוויון החברתי והמדע והטכנולוגיה.

במשאל שהתקיים הערב אמורים היו השרים לאשר את מינויו של שר החינוך יואב גלנט לשר ההשכלה הגבוהה ואת מינויו של שר האנרגיה יובל שטייניץ לשר המים. בנוסף, שרי אמורים היו לאשר את מינויו של ח"כ איתן גינזבורג לשר התקשורת. יו"ר כחול לבן, בני גנץ, החזיק בתיק התקשורת מאז התפטרותו של יועז הנדל מהתפקיד וכעת הוא מעוניין להעביר אותו לידיו של גינזבורג.

בסביבת ראש הממשלה נתניהו טענו ל'ווינט' כי לא סוכם על מינויו הקבוע של גנץ לשר המשפטים וכי לא הוצגה בקשה כזו לפני תחילת המשאל. "כנראה מדובר בחוסר תקשורת פנימי בתוך כחול לבן", טענו גורמים בליכוד. מלשכת גנץ נמסר כי "בניגוד לנטען, המשאל שהועלה לא אושר על ידי גוש כחול לבן. פנינו למזכירות הממשלה כדי שיועלו לאישור מיידי מינויי שר התקשורת ושר המשפטים".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell