ליברמן:

Miriam Alster/FLASH90

ליברמן: "מי שיקבל הכי הרבה מנדטים הוא המועמד"; הליכוד: "הדיל עם לפיד נחשף"

יו"ר ישראל ביתנו תקף את דרישתו של בנט לרוטציה: "הוא מתנהל בסחטנות, אם נתניהו יגיע ל-61 - אין ספק שהוא יישב איתו - המחויבות היחידה שלי היא להחליף את השלטון בלי רוטציה". הליכוד: "הדיל בין לפיד לליברמן נחשף סופית. ליברמן התחייב להמליץ על יאיר לפיד לראשות הממשלה"

 • "אני אתפלל למעלה על כולם" ההבטחה המצמררת של ישראל ז"ל

  תוכן מקודם

 • דואגים עכשיו למשפחות אסון מירון תשפ"א >>>

  תוכן מקודם

 • "אנשים ניסו להתפרץ למשאית הגופות" העדויות של זק"א

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

יו"ר ישראל ביתנו הצהיר היום (חמישי) בריאיון ל'חדשות 12' כי לא יסכים שבממשלה הבאה תהיה רוטציה על תפקיד ראש הממשלה, דרישה אותה הציג יו"ר ימינה נפתלי בנט. "אני קבעתי עיקרון שמנחה אותי: בלי אגו, בלי אמביציות – מי שיביא את מירב המנדטים הוא המועמד", אמר ליברמן.

יו"ר ישראל ביתנו תקף את בנט על דרישותיו לתפקד רה"מ: "מה שבנט עושה זה סחטנות, אני לא מוכן להיכנע לזה. אין מקום לסחטנות, איזו תפיסת עולם ועקרונות יש לך אם פעם אחת אתה יכול לשבת עם מיכאלי ופעם אחרת עם בן גביר? העיקר שיהיה לך כיסא".

ליברמן לא פספס את ההזדמנות לתקוף את המפלגות החרדיות: "אני החלטתי שחייבים להחליף את השלטון, גם ש"ס ויהדות התורה. האסון הכי גדול שיכול לקרות זה שנתניהו, בנט, סמוטריץ' והחרדים יגיעו ל-61. אין ספק שבנט יישב איתו אם הוא ישלים לו ל-61".

הוא הוסיף כי "המחויבות היחידה שלי היא להחליף את השלטון. אני לא מאמין ברוטציה, אני מעדיף שמישהו ייקח את המושכות. הבעיה זה השחקנים, לא התחלואה הפוליטית. זה עבד לא רע בין שמיר לפרס".

מהליכוד בתגובה לדבריו של ליברמן: "הדיל בין לפיד לליברמן נחשף סופית. ליברמן התחייב להמליץ על יאיר לפיד לראשות הממשלה כראש המפלגה הגדולה בגוש השמאל. כעת שאלת הבחירות ברורה מתמיד: או ממשלת ימין יציבה בהנהגת נתניהו שתזניק את הכלכלה, או ממשלה כושלת של לפיד-בנט שתקח את ישראל אחורה.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן