Yonatan Sindel/Flash90

המסית ליברמן שובר שיאים של עצמו: "אשלח את החרדים למזבלה הקרובה"

יו"ר ישראל ביתנו ממשיך להסית נגד הציבור החרדי וטוען כי אם היה יכול היה שולח את החרדים למזבלה: "אני אשלח את החרדים יחד עם ביבי על מריצה למזבלה הקרובה". סגן השר פרוש: "אני לא שולח יהודי חלילה למזבלה, אבל ביקור באברבנאל לא יזיק לו"

 • כנס העמותות של מוטי ויטמן: עכשיו גם העמותה שלך יכולה להצליח בענק

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • "הוא היה אבא אוהב וחם" היתומים ממאנים להנחם

  תוכן מקודם

 • איך אספר לילדים שאבא נפטר? סערי קרויס בשחזור קשה

  תוכן מקודם

יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן ממשיך להסית נגד הציבור החרדי ושובר שיאים חדשים אמש (שישי) כאשר במהלך ראיון ב'חדשות 12' הוא טוען כי אם היה יכול היה שולח את החרדים למזבלה. לשאלת המראיינת האם יעדיף לחבור למפלגות החרדיות כדי להוציא את ראש הממשלה בנימין נתניהו מהשלטון הגיב ליברמן: "אני אשלח את החרדים יחד עם ביבי על מריצה אחת למזבלה הקרובה".

בעקבות דבריו החמורים נגד מגזר שלם, יצאו הערב חברי הכנסת החרדים במתקפה על דבריו. שר הבינוי והשיכון ח”כ יעקב ליצמן אמר בתגובה לדברי ההסתה החמורים של ליברמן: "יצר השנאה ודחף ההסתה שמניעים את איווט, גורמים לו לרדת מהפסים לשיח של ביבים ודברי נבלה".

בהודעה שפרסם ליצמן הוא הוסיף: "יראה הציבור וישפוט האם לקושש כמה קולות, מצדיק איבוד בלמי ההיגיון והשכל. מביש ומעורר רחמים. קורא ליועמ"ש לממשלה לבדוק זאת, נוכח הסתה פרועה ומסוכנת המעודדת פגיעה בציבור, ומנוגדת לכאורה לחוק ולנוהלי הבחירות".

סגה"ש אורי מקלב תקף גם הוא את הדברים: "דברים אלו עברו מזמן את כל הקווים האדומים של הפוליטיקה, תוכן הדברים צורת הדיבור והתוכן מוכיח שוב כי אין פה ויכוח אלא שנאה והסתה, אלו דברים שיתכן וצריכים לעבור למישור הפלילי – אך אנו כאשר רואים עד איפה אפשר להידרדר בהסתה ובהכפשה ניתן את התשובה לכך בקלפי ביום הבחירות".

סגן השר מאיר פרוש אמר בתגובה לדברי הבלע של ליברמן: "נדמה שהגיע השלב בו צריך להכניס גורמים מקצועיים בתמונה, אני לא שולח יהודי חלילה למזבלה, אבל ביקור באברבנאל לא יזיק לו. התשובה להסתה – נציגות חזקה של יהדות התורה".

יו"ר ועדת החוקה ח"כ יעקב אשר אמר בתגובה לדברים: "בדרך לקושש עוד רבע מנדט של שנאה עיוורת לדת ולחרדים מוכן ליברמן לעשות שימוש בכל ביטוי אפשרי, שפל ככל שיהיה. הגיע הזמן לעשות סוף להסתה נגד הציבור החרדי שחצתה בשנה האחרונה שיאים מדאיגים. הצעת החוק שלי לתיקון חוק הגזענות כך שיכלול גם הסתה נגד חרדים הונחה זה מכבר על שולחן הכנסת, ולקראת הקמת הממשלה הבאה נדרוש כי היא תוגש כהצעת חוק ממשלתית כדי לבלום את מקהלת השנאה וההסתה".

ח"כ ישראל אייכלר הגיב גם הוא לדברים: "איווט האיום אינו הראשון שמציע לעלות אותנו על עגלות ומריצות ולשלוח אותנו למזבלה טובה. היו שאיימו לפניו, ואף עשו זאת. כבר לא מדובר בגזענות גרידא של אויב מטורף, אלא באיום ממשי ובקריאת קרב מסכנת חיים. משטרת ישראל והפרקליטות חייבות לחקור אותו בעוון הסתה חמורה והתרת דמם של יהודים חרדים".

ח"כ יעקב טסלר תקף את דברי הבלע של ליברמן: “הדרך היחידה לעצור את ההסתה הפרועה של איווט היא להצביע ג'בקלפי. כל הצבעה למפלגה שאינה חרדית זה ניצחון לליברמן ושונאי החרדים. התשובה שלנו להשתלחות המסוכנת והשנאה התהומית של ליברמן – היא רק בקלפי ובכל הכוח!”

6 תגובות

סלחו לי היכן נעלם קינג "ביבי" או מר ריבלין רק נחשוב אם אחד מהימין היה אומר את זה מול הערבים

מה עם החכים של שס, אין כאן תגובה

כל התקפה מצד חברי הכנסת החרדים רק מוסיף קולות לליברמן הציבור שלו שמח כשזה כואב לנו

מה צריך כל פעם לשים תמונה מן הדבר אחר הזה כאן? להביט בפני אדם רשע? לצטט מדבריו הנאלחים? למי זה חסר?

דאייי!!!! די לשקט הזה!!! אנחנו הולכים כצאן לטבח!

אין מה לעשות זה לא יעזור אנחנו בגלות… מצד אחד השמאלנים הקיצוניים אויבי המדינה והיהדות ומצד שני ליברמן ה…

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן