צילום: צילום: אלעד מלכה

כחול לבן חגגו את ההישג: "היו מי שהספידו וסיכמו – אנחנו בחרנו להילחם"

יו"ר כחול לבן קרא לתומכיו להיות זהירים בנוגע לתוצאות: "לא תם ולא נשלם אבל בכל זאת ממשיכה הדרך". גנץ הצהיר כי הוא מוכן לבחירות חמישיות, "אם חלילה חוסר ההכרעה יביא אותנו לבחירות חמישיות חבריי ואני יחד איתכם נעמוד כחומה בצורה נשמור על הדמוקרטיה"
 • "סבל יומיומי שלא ניתן להעלות על הדעת" גיטי כהן שוברת שתיקה

  תוכן מקודם

 • שטר בין דין: אילו רבנים הצטרפו יחד לחתום ולמה?

  תוכן מקודם

 • מזעזע: התאלמן מאשתו ואיבד את מאור עיניו

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

שר הביטחון ויו"ר כחול לבן, בני גנץ, נאם הערב באירוע הניצחון של המפלגה שנערך בכפר המכביה וקרא לתומכיו להיות זהירים בנוגע לתוצאות: "לא תם ולא נשלם אבל בכל זאת ממשיכה הדרך", פתח גנץ את נאומו, "אני אוהב את ישראל. תמיד התגייסתי ותמיד אתגייס כדי לשרת אותה. תמיד אשים ותמיד נשים את ישראל לפני הכל".

גנץ הזכיר את שירותו הצבאי והתייחס לשנתיים האחרונות שלו בפוליטיקה, "שירתתי בצהל כמעט 40 שנה ובשנתיים האחרונות אני משרת את המדינה יחד אתכם בשדה הפוליטי. כשאתה אוהב את המדינה כשאתה נלחם למענה אתה לא שומע את רעשי הרקע אתה לא מריח את הטינופת ואתה ממש לא עוסק בטפל".

"היו מי שהספידו וסיכמו", אמר גנץ. "אני בחרתי, אנחנו בחרנו להילחם. לוחם הייתי, לוחם נשארתי, לוחם אשאר. אני כאן כדי לשרת את ישראל ולהיות חלק מההנהגה שלה. בשעה הזו התוצאות עדיין אינן בהירות מספיק ואני מציע לכולם להתאזר בסבלנות עד לתוצאות האמת".

"אבל דבר אחד אני יכול להבטיח לכם", הוסיף יו"ר כחול לבן. "עם חבריי יחד איתי נמשיך להיאבק על ערכינו ועל אחדות החברה הישראלית נמשיך לעשות הכל כדי להגן על הדמוקרטיה לשמור על הביטחון נתרום לשיקום הכלכלכה הבריאות והחינוך ולהוביל לשלום פנימי בתוכנו כדי שנהיה חזקים מול אויבנו כפי שכתבתי היום בכותל הבא שלום עלינו ועשה שלום בתוכנו".

"עוד תגיע העת לסיכומים אך בלילה הזה אני מבקש להודות ולהודות קודם כל למאות אלפי המצביעים שנתנו אמונם בדרך הממלכתית של כחלב. להודות לכל אלה שלא חדלו להאמין לרגע לכם להודות לכם שנאבקתם איתי בשוחות כנגד רוחות רעות מתוך הממשלה ולצערי גם משותפים פונטיצאליים בגוש שבמקום לעזור למאבק פעלו בצורה חסרת אחריות בצורה שאני מאוד מקווה שלא תביא להמשך שלטונו של נתניהו".

גנץ הודה לפעילים ולמשפחתו וביקש לנהוג באיפוק "חברים, עברו שנתיים בפוליטיקה למדנו דבר או שניים ולכן אנחנו נמתין לתוצאות האמת. ואני אומר לכם שאני מתכוון לעשות את כל מה שביכולתי על מנת לאחד את גוש השינוי הזה ולהוביל לממשלה אחרת ואנחנו נושיט יד בדיוק כפי שהבטחנו לחברים לגוש השינוי. לכל מי שיוכל להציע החלפה של נתניהו".

"ואם חלילה חוסר ההכרעה אותו ראינו על המסך יביא אותנו לבחירות חמישיות חבריי ואני יחד איתכם נעמוד כחומה בצורה נשמור על הדמוקרטיה הישראלית כפי שעשינו עד היום כפי שתמיד נעשה".

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן