צילום: צילומים: פלאש 90

סוער בליכוד סביב סוגיית רע"מ: הנגבי על קרעי – "לא יודע מי זה, אעשה חיפוש גוגל"

חה"כ צחי הנגבי ושלמה קרעי התווכחו הבוקר סביב הסוגייה האם יקבלו תמיכה של מנסור עבאס, הנגבי אמר כי "במצב הנוכחי אנחנו רואים במנסור עבאס אפשרות פוטנציאלית", אלא שקרעי הכחיש את העניין, בתגובה עקץ הנגבי, "לא מכיר מי זה קרעי", קרעי השיב אש: "חפרפרת של סער"
 • "הן בכו מכאבי בטן, אני בכיתי כי לא היתה להן אמא"

  תוכן מקודם

 • שטר בין דין: אילו רבנים הצטרפו יחד לחתום ולמה?

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • מזעזע: מה מבקש ילד שסובל בלי הפסקה

  תוכן מקודם

היום שאחרי הבחירות ונדמה כי לא שקט במפלגת הליכוד, עיקר הסערה מתנהלת סביב הסוגייה האם מלגת רע"מ של מנסור עבאס תהיה חלק מהממשלה הבאה או לפחות תהיה זאת שתתמוך בממשלה שיקים בנימין נתניהו מבחוץ.

חבר הכנסת צחי הנגבי, אמר הבוקר ב'חדשות 12' כי "במצב הנוכחי אנחנו רואים במנסור עבאס אפשרות פוטנציאלית". שלמה קרעי מיהר להכחיש, וצייץ בחשבון הטוויטר שלו כי "בשום פנים ואופן לא!". הנגבי לא נשאר חייב לציוץ, ותהה: "חבר הכנסת שלמה קרעי? לא מכיר, אני אעשה גוגל".

ח"כ שלמה קרעי מיד השיב לו בעוקץ בטוויטר כי "לדעתי עדיף לחפש בגוגל מישהו שלא מכירים מאשר לחפש בגוגל ולהתבייש. הנגבי גם לא הכיר את עוטף עזה, מי יודע אם צחי הוא לא החפרפרת של גדעון שנשאר בליכוד?".

כזכור, ראש הממשלה בנימין נתניהו נשאל קודם הבחירות במקרה ויחסר לו מנדט או שניים בכדי להגיע לשישים ואחת האם יקח את מנסור עבאס והשיב שממש לא. אלא, שדיווחים שונים דיווחו כי היו מגעים בין הליכוד לעבאס במהלך מערכת הבחירות, דבר שגם עבאס עצמו אישר הבוקר.

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן