צילום: דוברות הכנסת, תדמית הפקות

עם פרשים ואופנועים: טקס קבלת הפנים הממלכתי לנשיא המדינה בכנסת • צפו

הנשיא הגיע לרחבת המשכן מלווה בשיירת אופנועים ופרשים על סוסים שם חיכה לו משמר הכבוד של משמר הכנסת, על רקע מארשים צבאיים שניגנה תזמורת. בהמשך חתם נשיא המדינה בספר הנשיאים של הכנסת, במבואת לשכת יושב ראש הכנסת

 • איך אספר לילדים שאבא נפטר? סערי קרויס בשחזור קשה

  תוכן מקודם

 • 'דקות לפני השקיעה' כך נודע לליבי (25) שבעלה נהרג במירון

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • "הוא היה אבא אוהב וחם" היתומים ממאנים להנחם

  תוכן מקודם


צילום: דוברות הכנסת, תדמית הפקות

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין, הגיע היום (שלישי) לרחבת המשכן מלווה בשיירת אופנועים ופרשים על סוסים. יו"ר הכנסת, ח"כ יריב לוין, קיבל את פניו של הנשיא יחד עם משמר הכבוד של משמר הכנסת, על רקע מארשים צבאיים שניגנה תזמורת צה"ל.

הנשיא ויו"ר הכנסת חלפו על פני צוותים רפואיים מבתי החולים שער צדק והדסה עין כרם בירושלים ונופפו להם לשלום וסקרו את משמר הכבוד. נשיא המדינה הניח זר לרגלי הגלעד לזכר חללי מערכות ישראל, המוצב ברחבת המשכן.

בהמשך חתם נשיא המדינה בספר הנשיאים של הכנסת, במבואת לשכת יושב ראש הכנסת. זוהי הפעם הרביעית בה חותם נשיא המדינה בספר המיוחד, בו מברכים נשיאי ישראל את חברי הכנסת לרגל השבעתם.

הנשיא כתב: "על חמישה עיקרים תעמוד כנסת ראויה לשמה: הראשון – על חוסר תלות ועל חירות המחשבה. השני – על פיקוח אמיץ, אמין וללא מורא על מעשי הממשל. השלישי – על דיאלוג מתמיד עם הרשות השופטת, דיאלוג המעניק את הכבוד הראו לשתי הרשוית. הרביעי – על המחויבות הבלתי-מתפשרת לציבור, מחויבות לכל מצוקה ולכל צורך; דאגה לאינטרס הלאומי יחד עם דאגה לעניינו של היחיד. החמישי – על הענווה." ריבלין הוסיף, "כך אמרתי בנאומי הראשון כיושב ראש הכנסת, וכך אני שב וכותב לכם היום חברי הכנסת ה-24. מי יתן שתשכון בינכם אהבה ואחווה ושלום ורעוּת".


צילום: דוברות הכנסת, תדמית הפקות

2 תגובות

וואוווווווווו איזה כבוד!!!!!!!!!!!!!!!!

מצוה לראות בכבוד מלכים שאם יזכה יבחין בין כבודם לכבוד מלך המשיח

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture