לאחר שהושבעו: דרעי ליצמן ומקלב התפטרו מהכנסת במסגרת החוק הנורווגי

את מקומם צפויים לתפוס חברי הכנסת יוסי טייב ממפלגת ש"ס, יעקב טסלר מ'אגודת ישראל' ואליהו ברוכי מ'דגל התורה' • הח"כים החדשים יושבעו לכנסת בעוד כ-48 שעות עם כנסת התפטרות לתוקף וייהפכו לחברי כנסת מן המנין • וגם: מדוע מקלב הגיש את ההתפטרות במעון רה"מ בבלפור?

 • 40 שנה ראשי הישיבות מתכנסים לכבודה של תורה

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • החברותא של גרינבוים מספיד:"היה קופץ משמחה בעת הלימוד"

  תוכן מקודם

 • התקווה שהתבררה כטעות :"אמרתי לילדות: אבא בסדר, הוא ניצל "

  תוכן מקודם

שעות לאחר השבעת הכנסת ה-24 הודיעו השרים אריה דרעי ויעקב ליצמן וסגן השר אורי מקלב ליו"ר הכנסת כי הם מתפטרים מתפקידם במסגרת החוק הנורבגי. את מקומם צפויים לתפוס חברי הכנסת יוסי טייב ממפלגת ש"ס, יעקב טסלר מ'אגודת ישראל' ואליהו ברוכי מ'דגל התורה'.

הח"כים החדשים יושבעו לכנסת בעוד כ-48 שעות עם כנסת התפטרות לתוקף וייהפכו לחברי כנסת מן המנין. בעוד השרים דרעי וליצמן התפטרו מיד לאחר ההשבעה, סגן השר אורי מקלב היה צריך לחפש את יו"ר הכנסת ח"כ יריב לוין כדי להגיש לו את ההתפטרות. לוין שהה הערב במעונו של ראש הממשלה נתניהו בבלפור ושם הגיש מקלב את ההתפטרות.

בהודעה מטעם סגן שר התחבורה ח"כ אורי מקלב נמסר כי הוא הגיע ליו"ר הכנסת ח"כ יריב לוין והגיש לו את התפטרותו מהכנסת במסגרת החוק הנרווגי. "עם כנסת התפטרות סגה"ש מקלב לתוקף יכנס אליהו ברוכי לכהן כחבר כנסת מן המניין", נמסר. סגה"ש מקלב ימשיך לכהן בתפקידו כסגן שרת התחבורה.סגה"ש מקלב מגיש את התפטרותו ליו"ר הכנסת במעון ראש הממשלה שברחוב בלפור בירושלים

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן