צילום: Yonatan Sindel/Flash90

בנט בשיחות סגורות: "כשנתניהו ייכשל אקים ממשלה עם לפיד"; בציונות הדתית תקפו

על פי הדיווח יו"ר ימינה אמר היום בשיחות סגורות כי, "אחרי שנתניהו ייכשל - אקים ממשלה עם לפיד". דבריו של בנט באים ברקע המתיחות הגוברת בגוש השינוי המעוניין להחליף את שלטון נתניהו. הציונות הדתית הגיבה: "החתירה להקמת ממשלת שמאל מטרפדת את הסיכוי להקמת ממשלת ימין"
 • חתונה ללא כלה?! עוד שבועיים היא מתחתנת ואין לה עדיין שמלה

  תוכן מקודם

 • מעוכבי שידוך? הגאון הרב אזרחי נחלץ לעזרתכם: 'ברווח בקרוב ובנקל'

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • מחריד: ההודעה שגרמה לצוות הפגיה לפרוץ בבכי.

  תוכן מקודם

שעות לאחר שהודיע נשיא המדינה ראובן ריבלין כי הוא מטיל את המנדט להרכבת הממשלה על ראש הממשלה בנימין נתניהו נשמע יו"ר 'ימינה' ח"כ נפתלי בנט אומר בשיחות סגורות כי אחרי שבנימין נתניהו ייכשל במלאכת הרכבת הממשלה הוא יקים ממשלה יחד עם יו"ר יש עתיד ח"כ יאיר לפיד.

על פי הדיווח ב'חדשות 13', יו"ר ימינה אמר היום בשיחות סגורות כי, "אחרי שנתניהו ייכשל – אקים ממשלה עם לפיד". דבריו של בנט באים ברקע המתיחות הגוברת בגוש השינוי המעוניין להחליף את שלטון נתניהו. במקביל לכך, בנט ונתניהו קבעו להיפגש ביום חמישי הקרוב בכדי לדון על הפלונטר הפוליטי.

במפלגת הציונות הדתית מסרו בתגובה לדיווח כי, "החתירה של בנט ושקד להקמת ממשלת שמאל עם לפיד מטרפדת את הסיכוי להקמת ממשלת ימין.
בנט ושקד עושים הכל כדי שנתניהו יכשל ואז יגידו שאין ברירה אלא להקים ממשלה עם השמאל ותומכי הטרור".

עוד אמרו במפלגת הציונות הדתית, "אנחנו קוראים לבנט ושקד לשים בצד את השאיפות האישיות הלא ראליות להיות ראש ממשלה עם 7 מנדטים, להבהיר שלא ישבו בשום ממשלה שאינה ממשלת ימין ולשלב ידיים עם שאר מפלגות המחנה הלאומי במאמצים להקמת ממשלת ימין".

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן