Yonatan Sindel/Flash90

ישועה מציג בעדותו הודעה שקיבל: "אני הורג אותך, תוריד מיד, זה ימנע אישור yes"

הודעת ווטסאפ ששלח אלוביץ' לישועה הוצגה בדיון בה נכתב: "אני הורג אותך, תוריד מיד, זה ימנע אישור yes". ישועה הסביר: "הבנתי שאם אני לא מוריד את זה מיד - זה ימנע את אישור יס. הבנתי בגדול שצריך לקבל החלטה רגולטורית שקשורה למכירה של המניות"

 • "הרגע הכי קשה בחיים" יהודה קליין משתף בפטירה הטראומתית

  תוכן מקודם

 • תעלה דרגה ותהפוך לאיש נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

 • משלמים כעת 250,000 ש"ח ויש לכם דירה חדשה

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

הבוקר (רביעי) החל יום הדיונים השלישי במשפטו של ראש הממשלה בנימין נתניהו. הדיון נערך בבית המשפט המחוזי בירושלים. עם פתיחת הדיון, מנכ"ל וואלה לשעבר, אילן ישועה, המשיך בעדותו זה היום השלישי ברצף.

ישועה התייחס לכך שבמהלך התיאום ביניהם הציעו בני הזוג אלוביץ' להסביר את הסיקור האוהד לנתניהו בתמיכה אידיאולוגית לאיש ימין: "אכן לאורך השנים הטיעון הזה הוצג בפני גם על ידי שאול וגם על ידי איריס. הוצג לי גם מעת לעת בעצימות יותר נמוכה 'הוא חבר, לא נהיה קטנוניים'. יש פעמים ששאול אומר 'לא אכפת לי מעיתונאות, אכפת לי מהנזק שעלול להיגרם לבזק'".

עו"ד תירוש שאלה עד כמה ביקשו ממנו בני הזוג אלוביץ' להיטיב עם גורמים נוספים מהימין, וישועה ענה: "לא זכור לי כרגע שביקשו להיטיב עם מישהו מהימין. בדרך כלל ביקשו לתקוף אנשים אחרים מהימין".

התביעה מציגה הקלטת שיחה של ישועה עם מי שהייתה מנכ"לית בזק, סטלה הנדלר. ישועה נשמע אומר בין היתר: "תהיה חקירת משטרה אצלי ואצל שאול. דיברתי עם שאול. אי אפשר בימים כאלו בכלל, עכשיו ברור לי שאסור לעשות את הדברים הללו. זה מאוד מסוכן. אין חצי עיתונות, אי אפשר כאן להתערב. נצטער על כל שטות שאנחנו עושים, צריך להבין את ההשלכות, אנחנו במקום מסוכן סטלה. תפקיד העיתונות לבקר את השלטון והמערכת הציבורית צריך להבין את זה". לדבריו, "הבנתי שהם מודאגים שאנחנו כותבים נגד ביבי, שבזק תחטוף על זה".

התכתבות נוספת שהוצגה בדיון הייתה של הודעת ווטסאפ ששלח אלוביץ' לישועה בה נכתב: "אני הורג אותך, תוריד מיד, זה ימנע אישור yes". הסנגורית של איריס אלוביץ' אמרה כי "למאשימה יש טענה כי זה קשור לכתבות על שרה נתניהו בנושא עובדי המעון. אני שואלת, שיהיה קישור לכתבה".

עו"ד תירוש: לגבי "תוריד מיד, זה ימנע את אישור יס", מה הקשר בין כתבה לבין אישור יס? ישועה: "שאם אני לא מוריד את זה מיד – זה ימנע את אישור יס. הבנתי בגדול שצריך לקבל החלטה רגולטורית שקשורה למכירה של המניות, שתאפשר לבזק לקנות את המניות של יס שנמצאות בידי יורוקום, בידי שאול".

הפרקליטה הציגה כתבה ב-ynet ובה דיווח על הסרת הידיעה מוואלה. ישועה כתב אז לאלוביץ' "תהיה זהיר מאד, כל כתבה שנעלה עכשיו תגרום לנו גם נזק עצום". בדיון היום הסביר ישועה: "ידיעה כזו שעולה חושפת את טיב הקשר בין ראש הממשלה ובינינו, וזה לא דבר שהם רצו שיהיה באור השמש".

אתמול דחו השופטים את בקשת הסנגורים של בני הזוג אלוביץ' לבחינת מוצגים שישועה נחשף אליהם בראיון שנערך לו וכן לגבי חומרים ממכשירו הסלולרי שלו. בעדותו ציין מנכ"ל וואלה לשעבר כי בני הזוג הנחו אותו למחוק תכתובות בינו לבינם בטלפון הסלולרי שלו, וכי הציעו שייקח את האשמה על עצמו. "נאמר לי – 'אתה תגיד שלא היה כלום', ואז שאול יגיד לא היה כלום ורה"מ יגיד שלא היה כלום – ואז החוקרים יחשבו שאין כלום", העיד ישועה.

2 תגובות

אכן ישועה.
בע"ה בקרוב יחזו עינינו את צורר החרדיים מר ביב במדי אסיר.
אכי"ר.

מה שלא יהיה, לא מבין איך יש טינופת כזאת בעולם, מישהו מפרנס אותך בעשרות מיליוני שקלים ואתה מקליט אותו ומפליל אותו..

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell