צילומים: עדינה ולמן - דוברות הכנסת, פלאש 90.

סמוטריץ' לטיבי: "ערבים כמוך לא יישארו כאן" – טיבי השיב בגרמנית: "אתה גזען"

חברי הכנסת פצחו בקרב ציוצים חריף שהתחיל כשיו"ר הציונות הדתית תקף את הח"כ מהרשימה המשותפת - שמיהר להשיב אש • סמוטריץ': "מוסלמי אמיתי חייב לדעת שארץ ישראל שייכת לעם ישראל" • טיבי: "היית ונשארת נער גבעות מתלהם - אני ערבי שלא סופר אותך"

 • טעים להכיר- שוקו תנובה מתחדש בעיצוב ובטעם! תנובה משדרגת את השוקו במיוחד בשבילכם, באריזה חדשה וטעם נהדר!

  תוכן מקודם

 • פוסט טראומה: הסיפור הנורא של הבחור בן ה-16

  תוכן מקודם

 • התקווה שהתבררה כטעות :"אמרתי לילדות: אבא בסדר, הוא ניצל "

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

יו"ר הציונות הדתית חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' תקף הבוקר (רביעי) את ח"כ אחמד טיבי, הוויכוח בין השניים החל בציוץ שפרסם הבוקר סמוטריץ' בחשבון הטוויטר שלו, ציוץ שפתח שרשרת של החלפת מהלומות מילוליות חריפות בינו לבין חה"כ מהרשימה המשותפת.

סמוטריץ' כתב: "שמעתי שאחרי שהרב שמואל אליהו שליט"א אמר שמוסלמי אמיתי צריך לדעת שארץ ישראל שייכת לעם ישראל, אחמד טיבי פער עליו את פיו. אז אחמד, מוסלמי אמיתי חייב לדעת שארץ ישראל שייכת לעם ישראל, ולאורך זמן ערבים כמוך שלא מכירים בכך לא יישארו כאן. הרב שמואל ורבבות תלמידיו, ובהם אנחנו, נדאג לכך".

טיבי מיהר להגיב וכתב: "אוי בצלאל היית ונשארת נער גבעות מתלהם. העובדה שלא תהיה שר אלא בהישענות על ערבים עושה לי נחת. המון נחת. אבל אני ערבי שלא סופר אותך. ולא רוצה לשכנע אותך בכלום ולא את הרב שאמר שהארץ מקיאה את הערבים". טיבי חתם את הציוץ במילים: "יאללה תחפף" וב-"Du bist ein Rassist", ("אתה גזען" בגרמנית).

סמוטריץ' לא נשאר חייב והשיב: "אוי אחמד, בע"ה אהיה שר וזה לא יהיה בשום פנים ואופן בהישענות על תומכי טרור ומחבקי מחבלים כמוך וכמו החברים שלך ברע"מ. אתם תמשיכו לעשות פרובוקציות ילדותיות במליאה ואנחנו נמשיך לבנות את ארץ ישראל כביתו של העם היהודי, בעבורו ובעבור אלו שמקבלים את היותה של ישראל מדינה יהודית".

גם על הציוץ הזה הגיב טיבי וכתב לסמוטריץ': "אין לי שיג ושיח איתך. אתה והחבר הכהניסט שלך מייצגים ורייאנט חולני של היהדות שרק מח פוליטי מעוות כשל נתניהו יכול להתעלם ממנו או להסתמך עליו. אתה תמשיך להתגזען ואנחנו נמשיך לבנות, להיבנות וללדת ילדים".

2 תגובות

וריאנטים חולני של… שונאי ישראל ימ"ש
טיבי ועבאס שונאי ישראל ארורים שנפגשים עם מחבלים
אולי עבאס מנסה לעבור 'מוטציה' כלפי חוץ, אבל המחלה של שנאת ישראל נשארה

* וריאנטים חולניים

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן