סוער בכנסת: איתמר בן גביר הקריא שמות של קדושי השואה; אחמד טיבי יצא

במסגרת הטקס "לכל איש יש שם" נבחר ח"כ בן גביר להקריא את שמותם של הנספים מעיראק, אך כאשר עלה לדוכן יצא ח"כ אחמד טיבי מהמקום בהפגנתיות • "עוזרו של רב המרצחים ערפאת לא אמור להיות בכנסת ישראל", הגיב בן גביר • צפו

 • 'דקות לפני השקיעה' כך נודע לליבי (25) שבעלה נהרג במירון

  תוכן מקודם

 • פוסט טראומה: הסיפור הנורא של הבחור בן ה-16

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • "ישראל זרק אותי למעלה ונפטר" העדות המזעזעת של בנימין

  תוכן מקודם

במשכן הכנסת נערך היום (חמישי) טקס הקראת 'לכל איש יש שם' במסגרתו מקריאים נבחרי הציבור את שמותיהם של הקדושים שנרצחו על קידוש השם על ידי הנאצים ימ"ש במהלך ימי השואה האיומה.

ח"כ איתמר בן גביר התכבד בקריאת שמותם של הנספים שהגיעו מעיראק אל אושוויץ ונרצחו במחנה ההשמדה. אך כאשר עלה אל הדוכן, יצא ח"כ אחמד טיבי בהפגנתיות מהאולם בו נערך הטקס.

המחאה עוררה תשומת לב, וגררה תגובה חריפה מצידו של ח"כ בן גביר אשר טען שלא מדובר בפגיעה אישית בו, אלא בפגיעה בזכרם של ניצולי השואה והנספים.

"תוך כדי שהקראתי את שמות נספי עיראק בשואה האיומה ח"כ אחמד טיבי בחר לצאת מהטקס בהפגנתיות. אחמד טיבי לא ניסה לפגוע בי אלא בזכר הניצולים והנספים", ציין בן גביר.

לדבריו, "עוזרו של רב המרצחים ערפאת לא אמור להיות בכנסת ישראל, כל דקה שתומך הטרור טיבי נוכח במשכן היא יריקה בפרצוף של עם ישראל ומיליוני הנספים".

9 תגובות

כל הכבוד בן גביר. העם איתך , כולם

מה פתאום, העם בכלל לא איתך,
אנחנו בגלות, ודעת הרב שך זצ"ל היפך מדעת בעלי בתים שזה בן-גביר,
אני מתפלא על האתר שמכניס כאלו תגובות שנוגדות את דעת הגרא"מ שך זצ"ל

לא ידוע לי על יהודים עיראקים שהגיעו לאושוויץ, כי אם על יהודים שעברו פרעות בזמן השואה בעיראק עצמה עקב ההשפעה הנאצית והאנטישמיות שהיתה באותו זמן בעיראק.

זה לא כבוד לניצולים ש ח"כ אחמד טיבי במקום אזכרה

הי"ד מצמרר שמעתם תגילים בושה שיש מישהו שמעז לצאת בהפגנתיות בשעה כל כך מרטיטה צריך להעיף אותו לגהינום אבל הקבה כבר ידאג לו יחד אם היטלר

העם עם בן גביר
אל תרא ואל תחת
בפעם הבאה מספר המנדטים שלכם יוכפל.

אחלה בן גביר בעולם כולנו איתך עד שיעיפו את הרוצחים ותומכי הטרור מהכנסת

שייצא אחת ולתמיד!
כן, העם עם בן גביר!

יפה שהוא לא מגלח בספירת העומר…
כאילו, ברור שאסור לגלח, אבל יפה שאדם במעמדו לא מתפדח מזה ומקיים את הסעיף הראשון של השו"ע ואל יבוש מפני המלעיגים עליו בעבודת ד'

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture