המגעים להקמת ממשלה: נתניהו נפגש עם סמוטריץ' ובנט – "ברוח טובה"

בפגישה עם בנט נרשמה מבוכה לאחר שיו"ר הציונות הדתית מיהר להוציא הודעה פוגענית כלפי יריבו נפתלי בנט שזה עתה נכנס לחדרו של ראש הממשלה. בליכוד צידדו בצדו של בנט ותקפו את סמוטריץ': "זה הזמן לעבודה משותפת ולא לפרסומים מזיקים"

 • שכני משפחת רוטנר בוידוי כואב: "תמיד ידענו שהמצב מורכב"

  תוכן מקודם

 • "אבא, תחזור!" מראות קשים בבית האבלים של משפחת יעקובזון.

  תוכן מקודם

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

 • תעלה דגרה ותפוך לאיש נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

נמשכים המאמצים להרכבת ממשלה: ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש הערב (חמישי) בנפרד עם יו"ר הציונות הדתית ח"כ בצלאל סמוטריץ' ויו״ר ימינה נפתלי בנט. שתי הפגישות שנערכו במעון ראש הממשלה בבלפור ארכו כשעתיים כל אחת.

בתום הפגישה של נתניהו ובנט עדכנו בליכוד ובימינה כי "הפגישה התנהלה ברוח טובה ובאווירה חיובית". עוד אמרו במפלגות כי סוכם שהשניים ייפגשו שוב. בתחילת הפגישה נרשמה מבוכה לאחר שיו"ר הציונות הדתית מיהר להוציא הודעה פוגענית כלפי יריבו נפתלי בנט שזה עתה נכנס לחדרו של ראש הממשלה. בהודעה שפרסם סמוטריץ' לאחר הפגישה כתב כי הוא ורה"מ סיכמו ש"יש לעשות כל מאמץ לשכנע את בנט לא לפרק את המחנה הלאומי ולא ללכת לממשלת שמאל, ובכך להביא עוד שותפים לממשלת ימין".

בנט שכאמור ישב בחדרו של ראש הממשלה דרש שהליכוד יוציא הבהרה בהמשך להודעתו של סמוטריץ'. דרישתו של בנט בוצעה מיד ובליכוד תקפו את סמוטריץ' על הודעתו שגרמה למבוכה: "ההודעה מטעם בצלאל סמוטריץ אינה תואמת את המציאות", נכתב בהודעה מטעם הליכוד. במפלגתו של נתניהו הוסיפו כי "זה הזמן לעבודה משותפת ולא לפרסומים שאינם תורמים למאמץ המשותף שאנחנו עושים".

לפני כניסתו לפגישה עם נתניהו אמר בנט לכלי התקשורת: "מאז הבחירות פונים אליי אינספור ישראלים בבקשות, ממש תחינה, להוציא את מדינת ישראל מהכאוס המתמשך". בנט הוסיף: "אני מגיע לכאן עם הרבה רצון טוב ומתחייב לעשות הכול, כל מה שאני יכול – כדי לחלץ את ישראל מהכאוס ולהקים ממשלה טובה ויציבה למדינת ישראל. זה הזמן לאחריות לאומית".

גם בצלאל סמוטריץ' נתן הצהרה לתקשורת לפני פגישתו עם נתניהו וחידד את עמדותיו: "אני אמרתי לאורך כל מערכת הבחירות שלא אשב עם עבאס בחיים, אמרתי את זה הכי ברור בעולם. אמרתי כל הזמן שאני לא מחויב לבן אדם, אלא מחויב לדרך, שאני לא מחויב לביבי ולכן סירבתי לחתום על מכתב הנאמנות. אני נאמן לערכים שלי ולדרך שלי, לממשלת ימין בראשות נתניהו – אמרתי את זה שוב ושוב. אמרתי לכל אורך הדרך שלא אשב בתמיכה של עבאס, לא מבפנים ולא מבחוץ".

סמוטריץ' הדגיש,"לרגע לא אמרתי שאני עובד אצל נתניהו". לדבריו, "צריך שתהיה ממשלת ימין באמת – וממשלה עם ערבים זו לא ממשלת ימין. כל דבר שתרצה לא תוכל לעשות אם עבאס לא יסכים. נהיה כולנו בני ערובה של מפלגה שהיא תומכת טרור ומזדהה עם הגרועים שבאויבינו, זה שיגעון שאני בכלל לא מסוגל להבין. אמרתי דברים ברורים בבחירות ואני מקיים את מה שהתחייבתי לו".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell