ההפגנות חזרות לבלפור: המשטרה מפנה בכוח מפגינים מול בית הנשיא

Avshalom Sassoni/Flash90

ההפגנות חזרות לבלפור: המשטרה מפנה בכוח מפגינים מול בית הנשיא

עימותים התפתחו עם שוטרים כשמפגינים עברו למחות מול בית הנשיא • בתנועת הדגלים השחורים חזרו להפגין בצמתים ובגשרים ברחבי הארץ ובבלפור • "אנו קוראים לכל ראשי המפלגות שהבטיחו שינוי לעם ישראל - עשו הכול כדי להקים ממשלת שינוי, בחירות חמישיות הן לא אופציה"

 • "אני הייתי שם" העולם יתחלק ל-2 אלו שהיו איתי יחד בזוועה ואלה שלא

  תוכן מקודם

 • טעים להתחדש - שוקו תנובה באריזה חדשה! שוקו תנובה הטעים שכולנו מכירים, באריזה ומתכון חדשים!

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • "אל תגידו לי יותר כלום" בקשתה הכואבת של תהילה

  תוכן מקודם

ההפגנות נגד ראש הממשלה נתניהו חזרו הערב (מוצ"ש) תחת הסיסמה "כן לממשלת שינוי – לא לבחירות חמישיות". ההפגנות, שנערכות בתמיכת תנועת הדגלים השחורים, התקיימו בגשרים ובצמתים ברחבי הארץ לצד ההפגנה מרכזית ברחוב בלפור בירושלים מול מעונו של ראש הממשלה. חלק מהמפגינים עזבו את ההגנה בבלפור ויצאו למחות גם מול בית הנשיא, והמשטרה הגבירה כוננות במקום.

בתנועת הדגלים השחורים אמרו כי החליטו הפעם לחרוט על דגלם תמיכה בממשלת שינוי: "לאחר 4 מערכות בחירות שפצעו את עם ישראל ישנה הכרעה ברורה – העם קבע כי הוא רוצה בממשלת שינוי", נמסר מטעם התנועה. "העם לא יקבל עוד מערכת בחירות שממנה לא ייצא דבר טוב".

"אנו קוראים לכל ראשי המפלגות שהבטיחו שינוי לעם ישראל – עשו הכול כדי להקים ממשלת שינוי, בחירות חמישיות הן לא אופציה", הוסיפו עוד בדגלים השחורים. "הקרעים בעם, הגירעון העצום, המתקפה על שומרי הסף, כל אלה לא סובלים עוד דיחוי. אנו מצפים שביום פקיעת המנדט של נתניהו תקימו ממשלה מתפקדת לישראל".

מהתנועה לאיכות השלטון נמסר כי פעילי התנועה מפגינים כעת מול מעון ראש הממשלה בבלפור: ״הוא לא כשיר לתפקיד, גם לא כראש ממשלת מעבר״. יו״ר התנועה לאיכות השלטון, עו״ד אליעד שרגא אמר: ״הנשיא ריבלין שגה ערכית כשנתן לנאשם בפלילים אפשרות להרכיב ממשלה. נתניהו, המצוי בניגוד עניינים מובנה וקבוע, מוכיח מדי יום שאינו כשיר לתפקיד, ולו ליום אחד נוסף".

עוד אמר: "׳נאום ההפיכה׳ המסוכן שלו הוכיח זאת, הפוליטיזציה שעשה מיום השואה הוכיחה זאת. אף אדם בעולם, מוכשר ככל שיהיה, לא יכול לנהל מדינה במקביל להתייצבות בבית המשפט שלוש פעמים בשבוע כנאשם בפלילים. אנו דורשים נבצרות מיידית, ועל כך גם עתרנו לבג״ץ״.

3 תגובות

שמאלנים מטורללים חסרי ערך . תערובת ערב רב מטורפים שונאי יהודים ח . לא למדו את לקח השואה והרדיפות של הנאצים על יהודים .

אנשי שמאל ההאם אתם עיורים יש 72 מנדטים לימין התחלקתם על השכל

חז"ל אמרו: כל המרחם על אכזרים, סופו להתאכזר על רחמנים.
כנראה שאמרו את זה על השמאלנים…..

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן