הטרור נגד בעלי חזות חרדית נמשך: אוטובוס הותקף בהר הזיתים – נוסעת נפצעה

בארגון חוננו שאל המוקד שלהם הגיעה פנייה מנוסעי האוטובוס אומרים כי רק לאחר כחצי שעה חברה אל הנפגעים ניידת משטרה. ממשטרת ירושלים נמסר כי "התנפץ אחד החלונות ונוסעת נפצעה קל והועברה לטיפול רפואי". כוחות המשטרה עורכים סריקות במטרה לאתר חשודים

אוטובוס הותקף באבנים הצהריים (שני) בשכונת א טור סמוך להר הזיתים בירושלים. נוסעי האוטובוס, בעלי חזות חרדית, נמלטו לכיוון הר הצופים ואחת הנוסעות שנפצעה פונתה לבית החולים. בארגון חוננו שאל המוקד שלהם הגיעה פנייה מנוסעי האוטובוס אומרים כי רק לאחר כחצי שעה חברה אל הנפגעים ניידת משטרה.

ממשטרת ירושלים נמסר כי "כוחות משטרת ישראל הוזעקו לשכונת א טור בירושלים – בעקבות דיווח אודות יידוי אבנים לעבר אוטובוס. כתוצאה מכך התנפץ אחד החלונות ונוסעת נפצעה קל והועברה לטיפול רפואי. כוחות המשטרה ובהם לוחמי מג"ב עורכים סריקות במטרה לאתר חשודים".

אחד מנוסעי האוטובוס תיאר כי "היינו בחלקת תש"ח ברחוב אל מקודסי. כשחזרנו זרקו עלינו אבן ענקית. האבן חדרה לאוטובוס ובנס במקום בו פגעה לא ישב אף אדם. האבן פגעה ברגלה של אישה מבוגרת, מדובר באבן גדולה וחדה".

הנוסע תיאר כי חובשים של ארגון 'הצלה' פינו את האישה לבית החולים, בעוד הנוסעים מנסים ליצור קשר עם המשטרה, "התקשרתי למשטרה מיד ואחרי 25 דקות התקשרתי שוב למה לא מגיעים, ואחרי כמה דקות הגיעו".

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו מסר "בימים האחרונים מגיעים אלינו מקרים רבים של תקיפות אנטישמיות קשות מירושלים ומשאר רחבי הארץ – מהצפון ומיפו. מדובר בגל אנטישמי של המון ערבי ישראלי מוסת. יש צורך דחוף במבצע חומת מגן נגד האויב, תלמידיו של המופתי – שותפו של היטלר. אנו מצדנו נעשה מאמץ לרדוף משפטית את האויב הן בליווי ההליך הפלילי והן בתביעות אזרחיות כנגד כל פעולה אנטישמית".

4 תגובות

ביבי חלש מול הטרור.
לך!

הזוהר הקדוש אומר שלפני ביאת מלך המשיח הערבים ישלטו בנו כמו שקורה עכשיו וזה השכר שהבטיח הקב"ה לישמאל ואז יבוא מלך המשיח ויפרע מכל הרשעים

הטרור מרים ראש תחת שלטון ישראלי . הכל נעשה שלא בתום לב . אלא בתמיכה ובעידוד של בגץ מפלגת הרשע וביעוץ של מנדלבליט ששותף מלא הנתינת לגיטימציה לטרור להרים ראש ובמחיאת כפיים של מפלגות השמאל בניהם תומכים חגשים ימניים מתחסים שגנבו קולות בשקרים שלהם ומסרו אותם ללא קרב למשטר הטרוריסטי של איוון לברמן יהיר וכל גונדא דיליה עם סער ובנט שנותנים רוח גבית לטרור ייד עם רשית הכלבים המשותפת. . רשעים

מאור החמור בוחבוט החבוט.
אמרת את זה גם כשאולמרט ברק או רבין היו בשלטון??!!

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן