צילום: ישי ירושלמי בחדרי חרדים.

המפגינים כלאו שוטרים שנכנסו למא"ש; נעצר חשוד שהתחפש לאישה • צפו

כוחות משטרה שהגיעו לבצע מעצרם של חשודים הלילה בשכונת מאה שערים בירושלים נתקלו בהתנגדות שכללה את כליאתם של מספר שוטרים. מספר שוטרים נפצעו ונזקקו לטיפול רפואי. בשעות האחרונות הצליחו לאתר את אחד החשודים שניסה להסתיר עצמו תחת כסות בגדי אישה

 • איך אספר לילדים שאבא נפטר? סערי קרויס בשחזור קשה

  תוכן מקודם

 • "אנשים ניסו להתפרץ למשאית הגופות" העדויות של זק"א

  תוכן מקודם

 • "ילד החלאקה שהיה על הכתפיים ניצל, האב נפטר"

  תוכן מקודם

 • 'דקות לפני השקיעה' כך נודע לליבי (25) שבעלה נהרג במירון

  תוכן מקודם

כוחות משטרה גלויים וסמויים נכנסו הלילה אל שכונת מאה שערים לצורך ביצוע מעצרם של מספר חשודים במסגרת חקירה המתנהלת במשטרה ושכנגד אותם חשודים ניתן צו בימ"ש לביצוע מעצרם. מיד עם כניסת הכוחות החלה התנגדות והפרת סדר בה נטלו חלק עשרות רבות מתושבי המקום תוך שהחל יידוי אבנים, ברזלים, זכוכיות, עציצים ועוד, התפרעות שהביאה וגרמה לפציעתם של שלושה שוטרים שנזקקו לטיפול רפואי.

בנוסף, באחד המקומות בו פעלו השוטרים לאיתור חשוד, נעלו המתפרעים את כוח המשטרה באמצעות שרשראות את הכניסה והיציאה מהבניין. בעקבות הפרת סדר זאת נאלצו הכוחות להשתמש באמצעים לפיזור המתפרעים ולצורך חילוץ כוחות המשטרה שפעלו במקום. כוחות משטרה רבים ונוספים שהוזעקו לסייע בחילוץ הכוחות, פיזור המתפרעים והשבת הסדר נתקלו אף הם בהתנגדות תוך שנגרמו נזקים לניידות משטרה.

הצהריים, כוחות המשטרה המשיכו בפעילות איתור ומעצרם של חשודים באירועי אלימות, גרימת נזק וסיכון ביטחון ושלום הציבור שאירעו בחודשים האחרונים בירושלים. במהלך הפעילות בשעות האחרונות הצליחו בלשי המשטרה לאתר את אחד מהחשודים על אף שזה ניסה להסתיר עצמו תחת כסות בגדי אישה. החשוד נעצר והועבר לחקירה ביחידה המרכזית ירושלים.

במשטרה מציינים כי גם במהלך פעילות זאת בשעה האחרונה וכפי שארע הלילה, עם כניסת כוחות המשטרה לשכונה החלו עשרות מפרים את הסדר ומנסים להפריע לפעילות אנשי החוק תוך קריאות ויידוי חפצים לעברם. "אנו נמשיך לפעול בנחישות לאכיפת החוק ומיצוי הדין עם מעורבים באירועי אלימות ופגיעה בביטחון הציבור", הדגישו במשטרה.

על האירועים בלילה אומרים במשטרה כי "מדובר במקרה חמור בו הותקפו שוטרים שביצעו משימתם לאיתור חשודים בעבירות פליליות הפוגעות באופן ממשי בביטחון ושלום הציבור, ושלעניין מעצרם ניתנו צווים בבית משפט. אנו נמשיך לפעול בנחישות לאכיפת החוק, איתור ומעצרם של חשודים במטרה למצות עמם את הדין, ונפעל ביד קשה כנגד כל גילוי אלימות והפרת סדר אלימה שמופנית בין היתר כלפי אנשי חוק העושים משימתם לילות כימים".

2 תגובות

בטרור המוסלמי כבר טיפלתם??

יואו מופרעים אלה לחלוטין חולי נפש זה חרג כבר מגבול הטעם הטוב מאה שערים תתאפסו על עצמכם ומהר

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture