צילום: כאן חדשות

החרדי שהותקף קשות ע"י עשרות צעירים ערבים: "חשבתי שאני הולך למות" • צפו

החרדי שהותקף אמש קשות על ידי עשרות צעירים ערבים, הוא יחיא ג'רדי אב לתשעה ילדים המשתייך למגזר החרדי. הבוקר הוא סיפר שהוא חשב שהוא הולך למות. "כולי חלש, חשבתי שלא אחזור הביתה". המקרה ארע כאשר יחיא התכוון לעלות לכותל המערבי ולא ידע על המהומות

 • טעים להכיר- שוקו תנובה מתחדש בעיצוב ובטעם! תנובה משדרגת את השוקו במיוחד בשבילכם, באריזה חדשה וטעם נהדר!

  תוכן מקודם

 • תלמד דף גמרא" תגובתה העוצמתית של אלמנת ישראל אנקווה ז"ל

  תוכן מקודם

 • איך אספר לילדים שאבא נפטר? סערי קרויס בשחזור קשה

  תוכן מקודם

 • "הוא היה אבא אוהב וחם" היתומים ממאנים להנחם

  תוכן מקודם


צילום: מתוך חשבון הטוויטר של 'כאן חדשות'
האברך החרדי יחיא ג'רדי שהותקף אמש במהומות בירושלים סיפר היום (שישי) על מה שקרה ואמר 'לכאן חדשות': "חשבתי שאני הולך למות. כולי חלש. חשבתי שאני לא חוזר הביתה כבר ואני מת".

ג'רדי הותקף אמש קשות במהלך המהומות בירושלים. לפרנסתו משמש יחיא כנהג הסעות. אמש הוא התכוון להגיע לתפילה בכותל המערבי טרם ישוב לביתו, ולטענתו לא ידע על כך שבמקום מחוללים מהומות.

כשהגיע למקום התקיפו אותו עשרות צעירים ערבים וביצעו בו לינץ' של ממש. בנס יחיא ג'רדי ניצל והוא הובהל לבית החולים כשהוא סובל מפגיעות בגופו.

בתוך כך, על רקע המהומות שגרירות ארצות הברית בישראל פרסמה הודעה מיוחדת בה נכתב: "מודאגים מהתקריות האלימות. מקווים שגורמים שונים ינהגו באחריות, ויקראו לשים קץ להסתה, להשיב את הסדר על כנו, ולשמור על כבודם וביטחונם של כל תושבי ירושלים".

כתבות קשורות

3 תגובות

יימח שם כל הערבים כולם!!!!!
רפואה שלימה במהרה!!!

אסור לשתוק להם, אני ממליץ לכולם להגיע להפגין בשער שכם וללמד אותם לקח אחת ולתמיד ושילמדו על בשרם שזה לא משתלם להם להרביץ ליהודים.

לשבור להם את העצמות לרוצחים האלו.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture