צילום: Miriam Alster/FLASH90

אֲשֶׁר יָגֹרְנוּ בָּא לָנוּ: על פי המסתמן – זהו שר האוצר הבא בממשלת בנט-לפיד

באופן כמעט וודאי וסופי, כלל סיעות מתנגדי נתניהו, ומפלגת ימינה צפויים למנות את איווט ליברמן, יו"ר ישראל בתינו כשר האוצר הבא של מדינת ישראל בממשלה שהם יקימו, ממשלה שתהיה מורכבת מסיעות השמאל, הערבים, ואלו שמתנגדים לנתניהו
 • גזירת מלך רשכבה"ג מרן שה׳׳ת הגר׳׳ח קנייבסקי שליט"א : ׳׳התורמים למגבית 'קופת העיר' עבור כלות עניות בסך 513 ש"ח, יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב.״

  תוכן מקודם

 • חוגי סת"ם ולימודים מקצועיים וכל מה שהבן שלך ירצה כדי לשבת וללמוד לימודי קודש ברמה הגבוהה ביותר. לחץ כאן לפרטים נוספים >>>

  תוכן מקודם

 • שבט אחים גם יחד- הגיבוש. האווירה. החוויה. הרישום החל לקריית החינוך בכפר סטרין. הרשמו עכשיו >>>

  תוכן מקודם

 • שטר בין דין: אילו רבנים הצטרפו יחד לחתום ולמה?

  תוכן מקודם

תשעה ימים בלבד עד מועד פקיעת המנדט להרכבת הממשלה מבנימין נתניהו ובמערכת הפוליטית גוברות הערכות כי בסופו של יום נתניהו ייכשל בהקמת ממשלה. על פי המסתמן יו"ר ימינה נפתלי בנט ויו"ר יש עתיד יאיר לפיד כבר הגיעו להבנות בסיסיות וככל הנראה הם יציגו את ממשלתם כבר בקרוב.

על פי הדיווח של העיתונאי יהודה שלזינגר כמעט באופן סופי, כלל סיעות מתנגדי נתניהו, ומפלגת ימינה צפויים למנות את איווט ליברמן, יו"ר ישראל בתינו כשר האוצר הבא של מדינת ישראל בממשלה שהם יקימו, ממשלה שתהיה מורכבת מסיעות השמאל, הערבים, ואלו שמתנגדים לנתניהו.

באם התרחיש השחור אכן יתממש נזק כבד יוטל על עולם התורה כולו כאשר איווט ליברמן דבר ראשון יקצץ על ימין ועל שמאל בקצבאות הילדים ובקצבאות אברכי הכולל. בכירים במפלגות החרדיות כבר חוששים מ"שנות הרעב" שיבואו באם אכן בנט ולפיד יקימו ממשלה ואיווט ליברמן ישמש כשר האוצר.

רק אמש אמרו בכירים ביהדות התורה כי, "אם נפתלי בנט יביא למינוי איווט ליברמן האיום לתפקיד שר האוצר (או כל תפקיד בכיר אחר) הוא ייכנס להיסטוריה לדראון עולם כמחריב עולם התורה ומסורת ישראל".

הבכירים הוסיפו ואמרו כי, "כל מאמציו להשכיח את ברית האחים בינו ללפיד, אותם הגדיר 'טעות קשה' ירדו לטמיון והוא יוכרז פסול חיתון פוליטית לנצח. על מעשה שפל כזה אין ולא תהיה מחילה לעד".

כתבות קשורות

6 תגובות

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן