צילום: Yonatan Sindel/Flash90

החרדים סירבו לתמוך בממשלה בראשות לפיד-בנט "כל עוד איווט שר האוצר"

בכירת 'ימינה' נפגשה עם סגן השר מאיר פרוש וביקשה ממנו לבדוק אופציה של תמיכה בממשלה אותה יקימו יאיר לפיד ונפתלי בנט, ונענתה בשלילה: "כל עוד ליברמן שר האוצר בממשלה כזאת, לא יקרה", הסבירו במפלגת יהדות התורה את התנגדותם
  • גזירת מלך רשכבה"ג מרן שה׳׳ת הגר׳׳ח קנייבסקי שליט"א : ׳׳התורמים למגבית 'קופת העיר' עבור כלות עניות בסך 513 ש"ח, יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב.״

    תוכן מקודם

  • מזעזע: מה מבקש ילד שסובל בלי הפסקה

    תוכן מקודם

  • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

    תוכן מקודם

  • בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

    תוכן מקודם

יו"ר סיעת ימינה, איילת שקד, נפגשה ביום שני בכנסת עם סגן השר מאיר פרוש מיהדות התורה, ובמהלך הפגישה בחנה עמו אפשרות שמפלגתו תתמוך או תמנע בהצבעה על הקמת ממשלה בראשות יו"ר ימינה נפתלי בנט ויו"ר יש עתיד יאיר לפיד.

לפי הדיווח הערב (רביעי) של יקי אדמקר באתר וואלה!, פרוש השיב בשלילה, והסביר: "כל עוד ליברמן שר האוצר בממשלה כזאת, לא יקרה. אם יתמנה לתפקיד מישהו אחר, אולי יהיה על מה לדבר".

בפגישה שהתקיימה השבוע בין ראש הממשלה בנימין נתניהו ליו"ר יהדות התורה משה גפני הבהיר האחרון כי הוא שולל אפשרות של הימנעות בהצבעה על ממשלת בנט ולפיד "בכל מצב".

שקד פועלת רבות מול המפלגות החרדיות על מנת להשיג את תמיכתן לממשלה של בנט ולפיד, כדי למנוע מצב בו הם נאלצים להסתמך על קולות המפלגות הערביות, הרשימה המשותפת או רע"מ.

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן