צילום: David Cohen/Flash90

מדוע לא אושרו התקנות המיוחדות לל"ג בעומר: "ביזיון", או שאין צורך?

ראש שירותי בריאות הציבור טוענת כי המתווה לא אושר משום ש"אף אחד לא הסכים לקחת אחריות על האכיפה". מנגד, בסיכום בין השרים הרלוונטיים הוחלט כי הילולת הרשב"י במירון תתקיים במתכונת משרד הבריאות כפי שהוצגה לציבור ולא ידרשו תקנות מיוחדות
 • חתונה ללא כלה?! עוד שבועיים היא מתחתנת ואין לה עדיין שמלה

  תוכן מקודם

 • ההבטחה הזאת נותנת לי כח לשרוד

  תוכן מקודם

 • "סבל יומיומי שלא ניתן להעלות על הדעת" גיטי כהן שוברת שתיקה

  תוכן מקודם

 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

יממה לתחילת העלייה ההמונית לאתרא קדישא מירון לחגוג את הילולת הרשב"י, ומשרד הבריאות עדיין לא אישר מתווה שיאפשר את האירוע ההמוני הראשון מאז סיום מגיפת הקורונה בישראל.

ראש שירותי בריאות הציבור גילתה הערב (רביעי) בריאיון לחדשות 13 כי גובש מתווה מיוחד לרגל ההתקהלויות הצפויות, אולם הוא נפל משום ש"אף אחד לא הסכים לקחת אחריות על האכיפה. גלגלו את האחריות מאחד לשני". היא תקפה וטענה כי מדובר ב"ביזיון".

מנגד, בשיחה בין שר הפנים אריה דרעי שר הבריאות יואל אדלשטיין, השר לשירותי דת יעקב אביטן, השר לבט״פ אמיר אוחנה, ומפכ"ל המשטרה רב ניצב קובי שבתאי, סוכם אחרת.

לפי ההחלטה של הגורמים הרלוונטיים, הילולת הרשב"י במירון תתקיים במתכונת משרד הבריאות כפי שהוצגה לציבור בחודש האחרון וכאמור ולא ידרשו תקנות מיוחדות.

כתבות קשורות

תגובה אחת

 1. נו נו תגידו את האמת
  אף אחד לא רוצה לקחת אחריות על האכיפה קרי המשטרה אין לה כוח למה שהיה שנה שעברה ספרו לציבור שחברי הכנסת החרדים דחפו שיהיה מתווה שיהיה הגבלות וזה נפל

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן