צילום: צילום: דוברות המשטרה

תיעוד ממצלמת השוטר: רגעי הדרמה מחילוץ הילד מהדירה הבוערת בראשל"צ • צפו

מצלמת הגוף קצין הסיור שחילץ אתמול את הילד בן ה-12 שביתו עלה באש בראשון לציון תיעדה את הרגעים הדרמטיים. השוטרים הנחו את הילד לשמור על ראשו באוויר הצח, ובמקביל עלו על גג הבניין, ומשכו בעזרת חבל את הילד • צפו בתיעוד הדרמטי
 • מזעזע: התאלמן מאשתו ואיבד את מאור עיניו

  תוכן מקודם

 • מעוכבי שידוך? הגאון הרב אזרחי נחלץ לעזרתכם: 'ברווח בקרוב ובנקל'

  תוכן מקודם

 • מעמד התרת קללות בעמוקה וכפי שקביל מאביו מרן הגר"י אדלשטיין זצ"ל, יזכו בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • מחריד: ההודעה שגרמה לצוות הפגיה לפרוץ בבכי.

  תוכן מקודם


צילום: דוברות המשטרה.

משטרת ישראל מפרסמת היום (חמישי) תיעוד מחילוצו של הילד בן ה-12 שביתו עלה באש אתמול ברחוב קפלינסקי בראשון לציון כפי שתועדו במצלמת הגוף של קצין הסיור בתחנת ראשל"צ, מפקח מאור רוקנשטיין.

צוות שוטרי סיור מתחנת ראשל"צ ופקחי עירייה שהגיעו אל המקום, זיהו ילד כבן 12 בחלון הדירה אפופת העשן, כאשר להבות בוקעות מחלק מפתחי הבית. על פי הודעת המשטרה, השוטרים הנחו את הילד לשמור על ראשו באוויר הצח, ובמקביל עלו על גג הבניין, ומשכו בעזרת חבל את הילד. במהלך מאמץ החילוץ שאפו השוטרים עשן, ונזקקו לטיפול רפואי. הילד שחולץ פונה במצב בינוני לבית החולים אסף הרופא.

מדוברות מד"א נמסר כי: בשעה 14:34 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על שריפה בדירה בבניין מגורים ברחוב שלמה קפלנסקי בראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח שמיר-אסף הרופא 5 פצועים במצב בינוני עם סימני שאיפת עשן: נער בן 12, גבר בן 27 ו-3 גברים כבני 30.

חובש בכיר במד"א אלחנן רוט סיפר: "הגענו לבניין המגורים וראינו עשן סמיך מאוד יוצא מהדירה שבקומה החמישית. בתוך הדירה נלכד נער בן 12 ואנשים שהיו במקום עלו לחלץ אותו. לאחר שכולם יצאו מהבניין, הענקנו להם טיפול רפואי מתקדם בשטח ופינינו אותם לבית החולים כשמצבם בינוני ועם סימני שאיפת עשן".

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture