עיריית בני ברק פתחה חמ

עיריית בני ברק פתחה חמ"ל חירום ורווחה לסיוע ולתמיכה במשפחות האסון

מנהלי מחלקית החירום, הרווחה, השירות הפסיכולוגי וצוות לשכת ראש העיר, נערכים להעניק סיוע למשפחות הנפגעים והנספים באסון הנורא. "החמ"ל מתעדכן עם צוותי החירום ונערך לתמוך ולסייע ביום של כאב בלתי נתפס זה, של אסון מחריד בו נהפך מחול לאבל", נמסר

 • מזעזע: גננת הבחינה בהשפלה חברתית מתמשכת

  תוכן מקודם

 • פוסט טראומה: הסיפור הנורא של הבחור בן ה-16

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • החברותא של גרינבוים מספיד:"היה קופץ משמחה בעת הלימוד"

  תוכן מקודם

חמ"ל חירום ורווחה נפתח בעיריית בני ברק מאז היוודע האסון, לסיוע ולתמיכה במשפחות האסון. בהודעה מטעם העירייה נמסר כי מאז שעות הלילה, פועל ראש העיר, אברהם רובינשטיין, יחד עם מנהלי מחלקית החירום, הרווחה, השירות הפסיכולוגי וצוות לשכת ראש העיר, על מנת להיערך להעניק סיוע למשפחות הנפגעים והנספים באסון הנורא.

החמ"ל מתעדכן עם צוותי החירום ונערך לתמוך ולסייע ביום של כאב בלתי נתפס זה, של אסון מחריד בו נהפך מחול לאבל. "מוקד 106 פועל כל העת, והצוותים נערכים לפעול באופן פרטני ברגישות מרובה בכל הדרוש בשעה זו", נמסר.

מוקדם יותר עדכנו גם בעיריית ירושלים כי בהנחיית ראש העיר ירושלים, משה ליאון, גורמי הרווחה בעיר פתחו חמ"ל מיוחד לטיפול במשפחות הפצועים וההרוגים באסון. החמ"ל העירוני יסייע בתיאום עם גורמי החירום למשפחות האבלות ואלו המתמודדות עם בני משפחה פצועים בבתי חולים רחוקים. החמ"ל פעיל מסביב לשעון, וניתן לפנות אליו באמצעות המוקד העירוני (106).

גם עיריית ביתר עילית הודיעה כי בעקבות האירוע הקשה הלילה במירון המוקד העירוני פתח חמ״ל חירום שיטפל בפניות על נעדרים ופרטים הקשורים לאירוע הקשה. בכל נושא ניתן להתקשר למוקד העירוני 106.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן