צילום: Olivier Fitoussi/FLASH90

סער: גם תזוזה של נתניהו לשנה אינה מה שמצביעי תקווה חדשה רצו

יו"ר תקווה חדשה התייחס לניסיונות נתניהו להקים ממשלת ימין, גם במחיר וויתור על כיסאו לשנה הקרובה ואמר כי" גם תזוזה של נתניהו לשנה לתפקיד רהמ החליפי והמשך הקדנציה כראש הממשלה אינה מה שמצביעי תקווה חדשה הצביעו עבורו. לכן אנו, נמשיך לפעול כמיטב יכולתנו למצות את הסיכוי לשינוי"
 • מחריד: ההודעה שגרמה לצוות הפגיה לפרוץ בבכי.

  תוכן מקודם

 • חתונה ללא כלה?! עוד שבועיים היא מתחתנת ואין לה עדיין שמלה

  תוכן מקודם

 • מזעזע: התאלמן מאשתו ואיבד את מאור עיניו

  תוכן מקודם

 • "הן בכו מכאבי בטן, אני בכיתי כי לא היתה להן אמא"

  תוכן מקודם

יו״ר תקווה חדשה ח״כ גדעון סער התייחס היום (שני) בפתח ישיבת סיעת תקווה חדשה לאסון במירון ואמר: "הטרגדיה הקשה במירון שורפת את הלב. 45 יהודים שבאו לחגוג את ל"ג בעומר- לא שבו לביתם. אתמול ביקרתי ביקור תנחומים בבית משפחת זקבך בבני ברק. הלב דואב על מנחם, אברך עדין- נפש, אב לפעוט בן שנה שאשתו בהיריון, שלא חזר לביתו מההר, כמו 44 יהודים אחרים".

"מה שקרה בהר מירון, ולא רק השנה, אינו תואם התנהלות של מדינה מתוקנת. יש לקיים חקירה מקיפה, יסודית ועצמאית, ללא טיוח, כדי לשרש פרקטיקות קלוקלות, להפיק לקחים ולהניח את היסודות להתנהלות מדינתית מתוקנת, המבטיחה את בטיחותם ושלומם של המשתתפים באירועים המוניים".

בשלב זה סער עבר לעסוק בנושא הפוליטי והצהיר כי גם תזוזה של נתניהו לשנה לתפקיד רהמ החליפי והמשך הקדנציה כראש הממשלה אינה מה שמצביעי תקווה חדשה הצביעו עבורו. לכן אנו, נמשיך לפעול כמיטב יכולתנו למצות את הסיכוי לשינוי.

"רבים טועים לחשוב שהתנגדותנו להצטרפות לממשלה בראשות נתניהו יסודה בטעמים אישיים, עניינים מהעבר, רגשות, "חרמות", שיקולי אגו וכדומה. אין לכך כל יסוד. ביסוד עמדתנו- ראייתנו את טובת המדינה בהווה ובעתיד".

"רק בשבוע שעבר ראינו המחשה לדרך ניהול ענייני המדינה בסוגיית מינוי שר המשפטים. שבועות ארוכים התנהלה הממשלה ללא שאיש כיהן בתפקיד- דבר חסר- תקדים בפני עצמו… וזאת- עד שבג"צ חייב בצו את הממשלה לבצע את המינוי. או אז נרתמה הממשלה לביצוע מינוי המנוגד לחוק תוך השתקת היועץ המשפטי לממשלה". סער קבע: "לאחר מכן- חזינו בזיג-זג שבסופו מונה בני גנץ לתפקיד. זה לא יכול להימשך. ולשם כך נדרש שינוי".

"שמעתי את נתניהו, לפני שעה קלה, מדבר על 65 מנדטים. כלומר הוא מונה את מצביעי "תקווה חדשה" בין תומכיו. אבל מצביעי "תקווה חדשה" הצביעו עבורנו על יסוד קו הפוך מכך- המחויב לשינוי ולא להמשך שלטון נתניהו".

"גם תזוזה של נתניהו לשנה לתפקיד ראש הממשלה החליפי המשך הקדנציה כראש הממשלה- אינה מה שמצביעי "תקווה חדשה" הצביעו עבורו. מצביעי "תקווה חדשה" הצביעו בעד שינוי. ולכן, אנו- נציגיהם בכנסת- נמשיך לפעול כמיטב יכולתנו כדי למצות את הסיכוי לשינוי- למען ישראל ואזרחיה״.

כתבות קשורות

תגובה אחת

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן