באופן נדיר: מוחמד דף באיום ישיר על ישראל בשל אירועי שייח ג'ארח

מפקד הזרוע הצבאית של חמאס אינו מרבה להתבטאות פומבית. הערב, הוא יוצא באיום ישיר כלפי ישראל ברקע העימותים האחרונים בשכונת שמעון הצדיק, מצד פלסטינים המשתוללים אחרי שיהודים רכשו דירות למגורים בשכונה המוכרת יותר בשמה 'שייח ג'ארח'

 • "אני הייתי שם" העולם יתחלק ל-2 אלו שהיו איתי יחד בזוועה ואלה שלא

  תוכן מקודם

 • "פעמיים בן" הסגולה הפלאית של ר' חיים פלאג'י זיע"א

  תוכן מקודם

 • 40 שנה ראשי הישיבות מתכנסים לכבודה של תורה

  תוכן מקודם

 • פוסט טראומה: הסיפור הנורא של הבחור בן ה-16

  תוכן מקודם

מוחמד דף, ראש גדודי עז א-דין אל-קסאם – הזרוע הצבאית של חמאס, מאיים הערב (שלישי) על ישראל בעקבות האירועים האחרונים בירושלים, בדגש על התפרעויות הפלסטינים עקב רכישת דירות על ידי יהודים בשכונת שמעון הצדיק בעיר.

מדובר בהודעה חריגה של דף בו הוא מזהיר את ישראל כי אם לא תפסיק את התוקפנות כלפי התושבים בשכונת שייח' ג'ראח בירושלים – חמאס לא ישאר בחיבוק ידיים וישראל תשלם על כך מחיר יקר.

"אנו מצדיעים לאנשינו האיתנים בשכונת שייח ג'ראח בירושלים ומאשר כי הנהגת ההתנגדות ואל-קאסם (הזרוע הצבאית של חמאס) משגיחים מקרוב על המתרחש", נמסר בהצהרה הקצרה.

הוא הוסיף ואיים: "זוהי אזהרה ברורה ואחרונה לכיבוש. אם התוקפנות כלפי בני עמנו בשכונת שייח ג'ראח לא תפסיק מיד, לא נעמוד מנגד והאויב ישלם מחיר כבד. זוהי אזהרה אחרונה".

יצוין כי מוחמד דף לא נשא דברים פומבית מזה שנים ארוכות, מאז מבצע צוק איתן. ישראל ניסתה בעבר מספר פעמים לחסל אותו – אך בינתיים נראה כי הוא חי – ומאיים כעת על ישראל בהודעה חריגה מאוד.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture