חקירת האב שחטף את בנו מהפגייה: "נס שהתינוק נשאר בחיים ללא חמצן"

"הוא חתך את החוטים של ההנשמה, לקח את הילד והתחיל לרוץ משם", מספר עד ראייה על התקרית החריגה. האב, שידוע כבעל רקע נפשי, טען כי לא היה מרוצה מהטיפול שהעניקו לו בבית החולים ולכן הבריח את בנו - למרות הצרחות מצד האחות שראתה הכל
 • עזרו לאבא ואמא לשמור עלי

  תוכן מקודם

 • "סבל יומיומי שלא ניתן להעלות על הדעת" גיטי כהן שוברת שתיקה

  תוכן מקודם

 • מזעזע: התאלמן מאשתו ואיבד את מאור עיניו

  תוכן מקודם

 • "הן בכו מכאבי בטן, אני בכיתי כי לא היתה להן אמא"

  תוכן מקודם

התקרית החריגה בבית החולים איכילוב: מתחקיר ראשוני של האירוע עולה כי האב, תושב בני ברק הידוע כבעל רקע נפשי, הצליח להבריח את בנו הפעוט מהפגייה, להכניס אותו לתוך ארגז של אופניים חשמליים ולרכב איתו מרחק של כעשרה קילומטרים עד לבית החולים תל השומר.

תקרית חריגה: אב חטף את בנו בן היום מהפגייה והסיע אותו בארגז האופניים

רופאים שטיפלו בתינוק הקטן אומרים כי העובדה שהוא נותר בחיים למרות שהיה במשך זמן כה רב מנותק ממכשירי ההנשמה, הוא בגדר נס. צינורות החמצן עוד היו על פניו, אך לא היו מחוברים לכלום. הוא אושפז במחלקה לטיפול נמרץ במצב טוב ויציב.

עד ראייה לאירוע, סיפר לחדשות 12: "כבר כמה ימים שהאב מסתובב שם ומשרה אווירה לא נעימה, מדבר לא יפה לאחיות ומאיים עליהן. אשתי שמה לב שהוא חתך את החוטים של ההנשמה, לקח את הילד והתחיל לרוץ משם. הזעיקו מיד את האבטחה ונתנו הוראה לסגור את שערי בית החולים".

גורם בבית החולים שמכיר את פרטי המקרה אמר ל-ynet כי הילד לא שוחרר בעקבות הפסקות נשימה שחווה לאחר הלידה, מה שהצריך אשפוז ומעקב. "האבא חטף את התינוק וברח עם האופניים", אמר הגורם. "עד שהאבטחה הגיעה ונעלה את הדלתות הוא הספיק להימלט. זה נשמע כמו תקלה בטיחותית".

עם זאת, הגורם הדגיש שעל אף שנדמה כי הדבר נעשה בקלות, רק הורים לתינוקות בפגייה יכולים להיכנס לשטחה – וכי האבטחה במקום טובה מאוד. לפי העדויות, האחות בפגייה צרחה על האב – אך אף אחד לא הצליח לעצור בעדו.

האב טען מנגד כי עשה מכיוון שלא היה מרוצה מהטיפול שהעניקו לו הרופאים. כאשר הגיע לבית החולים תל השומר, נעצר על ידי כוחות המשטרה והוא הועבר לחקירה. לבית המשפחה, שם הייתה האמא עם ילדיה הגדולים, נשלחה עובדת סוציאלית.

כתבות קשורות

2 תגובות

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן