צילום: Yossi Zamir/FLASH90

תביעת ענק נגד אהוד אולמרט: "הכפשות זדוניות ומרושעות נגד משפחת נתניהו"

ראש הממשלה לשעבר אמר כי נתניהו, רעייתו ובנו סובלים ממחלת נפש וכי "צריך להוציא להם צו אשפוז". בתגובה, הגישו נגד תביעה משפטית עם דרישה לפיצוי כספי של 837,000 ש"ח. " מדובר בהתבטאות מסוכנת שעל בית המשפט לגנותה ולקבוע שאינה בגדר חופש הביטוי"
 • מזעזע: התאלמן מאשתו ואיבד את מאור עיניו

  תוכן מקודם

 • שטר בין דין: אילו רבנים הצטרפו יחד לחתום ולמה?

  תוכן מקודם

 • מעמד התרת קללות בעמוקה וכפי שקביל מאביו מרן הגר"י אדלשטיין זצ"ל, יזכו בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • מחריד: ההודעה שגרמה לצוות הפגיה לפרוץ בבכי.

  תוכן מקודם

משפחת נתניהו הגישה היום (חמישי) תביעת לשון הרע נגד אהוד אולמרט, עם דרישה ךפיצוי כספי של 837,000 ש"ח בגין הכפשות חוזרות ונשנות של ראש הממשלה ומשפחתו.

בין היתר, ציטטו ראיון טלוויזיוני בו אמר אולמרט: "מה שלא בר שיקום זה מחלת הנפש של ראש הממשלה ושל אשתו ושל בנו. זה לא בר שיקום והדרך היחידה לשקם את המדינה זה להכניס אותם –" (כאן נקטע הריאיון).

אולמרט הוסיף: "אגב, בתנאים רגילים, כל רופא פסיכיאטרי שיש לו מצפון – ואני מוכן להפגיש אותך עם לא מעט מדינאים שהיו אומרים שצריכים להוציא צו אשפוז גם לו, גם לה וגם לבן וכולי… הם אנשים חולים".

בכתב תביעת לשון הרע שהגיש לפני זמן קצר עו"ד יוסי כהן, בשם משפחת נתניהו, נגד אהוד אולמרט, נכתב: "במקום להשלים עם המציאות, להרכין את ראשו ולשלם את חובו לחברה, החל אולמרט לעסוק באופן אובססיבי וסדרתי בהכפשות זדוניות ומרושעות נגד משפחת נתניהו".

"רק אדם חדור שנאה עיוורת וחסרת כל מעצורים מסוגל לומר דברי בלע כה חמורים ופוגעניים בתקשורת… מדובר בהתבטאות מסוכנת שעל בית המשפט לגנותה ולקבוע שאינה בגדר חופש הביטוי".

כתבות קשורות

תגובה אחת

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן