הקלות קורונה נוספות במשכן הכנסת: יו"ר הכנסת, ח"כ יריב לוין, החליט הערב (חמישי) כי חברי הכנסת ישובו לפקוד באופן מלא את כיסאותיהם באולם המליאה

צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

הקלות קורונה במשכן הכנסת: חברי הכנסת ישובו לכיסאותיהם באולם המליאה

קצין הכנסת, ניצב יוסף גריף פרסם את סדרת ההקלות המשמעותיות בהגבלות הקורונה לבאי המשכן, שיחזירו את הכנסת לפעילות סדירה כמעט לחלוטין, כפי שהיה לפני פרוץ משבר הקורונה. יו״ר הכנסת: "הכנסת עושה היום עוד צעד משמעותי לקראת חזרה לשיגרה מלאה"
 • בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • חתונה ללא כלה?! עוד שבועיים היא מתחתנת ואין לה עדיין שמלה

  תוכן מקודם

 • "סבל יומיומי שלא ניתן להעלות על הדעת" גיטי כהן שוברת שתיקה

  תוכן מקודם

 • "הן בכו מכאבי בטן, אני בכיתי כי לא היתה להן אמא"

  תוכן מקודם

הקלות קורונה נוספות במשכן הכנסת: יו"ר הכנסת, ח"כ יריב לוין, החליט הערב (חמישי) כי חברי הכנסת ישובו לפקוד באופן מלא את כיסאותיהם באולם המליאה כבר בשבוע הבא. כמו כן, יציע העיתונאים ייפתח ותותר כניסת מבקרים, קבוצות ושדולות ותוגדל כמות המזומנים לוועדות הכנסת.

קצין הכנסת, ניצב יוסף גריף פרסם את סדרת ההקלות המשמעותיות בהגבלות הקורונה לבאי המשכן, שיחזירו את הכנסת לפעילות סדירה כמעט לחלוטין, כפי שהיה לפני פרוץ משבר הקורונה.

יו״ר הכנסת, ח"כ יריב לוין אמר: "הכנסת עושה היום עוד צעד משמעותי לקראת חזרה לשיגרה מלאה. במהלך משבר הקורונה זכתה הכנסת להישג מרשים וליבת הפעילות הפרלמנטרית המשיכה כמעט כרגיל. כעת, משתמונת התחלואה מאפשרת זאת, אני שמח כי חברי הכנסת שבים למקומם וכי הציבור יוכל לשוב ולבקר במשכן".

לפני כשנה פנה מנכ"ל הכנסת, אלברט סחרוביץ, לחברי הכנסת ובאי הבית והודיע להם על שורת החלטות חדשות בהתנהלותה של הכנסת, נוכח הימצאותו של ח"כ מאומת לנגיף הקורונה ונוכח בידודם חכ"י נוספים. מאז התקיימו הדיונים בכנסת כשחברי הכנסת יושבים במרחק אחד מהשני וחלקם אף ישבו ביציע העיתונאים והמבקרים.

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן