צילום: צילום: חדשות כל העולם

מהומות שייח ג'ארח: יהודים נאלצו להגן על עצמם עם אקדחים שלופים • צפו

מאות ערבים המשיכו להתפרע גם הלילה בשכונת שמעון הצדיק בירושלים. יהודים שהותקפו, נאלצו להגן אחד על השני עם אקדחים שלופים • ח"כ איתמר בן גביר מאשים: כוחות המשטרה עזבו את השטח בזמן שמאות מתפרעים עדיין נשארו
 • גזירת מלך רשכבה"ג מרן שה׳׳ת הגר׳׳ח קנייבסקי שליט"א : ׳׳התורמים למגבית 'קופת העיר' עבור כלות עניות בסך 513 ש"ח, יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב.״

  תוכן מקודם

 • בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • מזעזע: מה מבקש ילד שסובל בלי הפסקה

  תוכן מקודם

 • חוגי סת"ם ולימודים מקצועיים וכל מה שהבן שלך ירצה כדי לשבת וללמוד לימודי קודש ברמה הגבוהה ביותר. לחץ כאן לפרטים נוספים >>>

  תוכן מקודם

עוד לילה של מהומות בשכונת שמעון הצדיק בירושלים, מקום המוכר יותר בכינוי הערבי שלו: שכונת שייח ג'ארח. ערבים הציתו רכב של יהודים, יידו אבנים וירו זיקוקים, והשליכו כיסאות וחפצים לעבר היהודים במקום.

בתיעוד מטריד במיוחד, נראים מספר יהודים שהותקפו, שנאלצו להגן על עצמם עם אקדחים שלופים עד שכוחות המשטרה הגיעו למקום וחברו אליהם. היהודים התבצרו בבית, בזמן שהערבים יידו עליהם אבנים וחפצים נוספים.

אחרי שעות ארוכות בהם התפרעו מאות ערבים בשכונת שמעון הצדיק, פצעו שוטרים, והרסו את לשכתו של חבר הכנסת בן גביר שהוצבה במקום, החליטו קציני המשטרה בשטח לפנות את מאות השוטרים, כאשר אל מול המתפרעים ניצבים חמישה קציני משטרה בלבד.

עו"ד בן גביר: "לא מפתיע אותי שאחרי שמשטרת ישראל מפקירה תושבים, מאפשרת לערבים לשרוף רכב של תושב יהודי, לתקוף יהודים מול עיניה, השלב הבא הוא להפקיר חבר כנסת. מסתבר שמבחינת המשטרה, כניעה לטרור היא הדרך העדיפה בעיניה". בן גביר הוסיף: "גם בלי המשטרה אשאר במקום, לא נפקיר ילדים ותושבים וכל עוד המשטרה לא תדאג לביטחונם של תושבי שמעון הצדיק אנחנו נהיה כאן".

בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי פרסמו הודעה שבה התייחסו למתיחות בשייח ג'ראח. "אנו משבחים את אנשינו בירושלים ובגדה המערבית ומתחייבים לעמוד לצדם בכל זמן. אנו קוראים לאנשינו בירושלים ובגדה למרוד בציונים, לחדש את פיגועי הדריסה והדקירה במחסומים ולירות ללא היסוס בכל הרחובות שבהם נמצאים החיילים ועדרי המתנחלים".

דובר הזרוע אבו חמזה הוסיף: "ההתעוררות בירושלים ופיגוע הירי במחסום זעתרה (צומת תפוח) משקפים עד כמה העם שלנו מחובר למקומות הקדושים. לא נפסיד את ירושלים – ולא משנה כמה זמן יחלוף. אנחנו עוקבים דקה אחר דקה אחרי מה שקורה בירושלים ולא נאפשר לתוקפנות להימשך. אנו מזכירים לצבא ולמתנחלים הפחדנים שכל צעד נפשע מתווסף לחשבון שאותו הם ישלמו, וביוקר. הזמן יוכיח זאת באמצעות הרובים שלנו ומשגרי הרקטות".

כתבות קשורות

2 תגובות

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture