צילום: Miriam Alster/FLASH90

שי ניצן ימונה ליועמ"ש? יאיר לפיד ונפתלי בנט במתקפה חריפה על נתניהו

אביחי מנדלבליט צפוי לסיים את תפקידו בעוד חודשים מספר, ובליכוד טענו כי בנט ולפיד סיכמו למנות במקומו את שי ניצן • במשפחת נתניהו עלו להתקפה, ונפתלי בנט הגיב בחריפות, תוך שהוא מזכיר כיצד התנגד להצעת נתניהו להצביע על מינויו לפרקליט המדינה
 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • "סבל יומיומי שלא ניתן להעלות על הדעת" גיטי כהן שוברת שתיקה

  תוכן מקודם

 • גזירת מלך רשכבה"ג מרן שה׳׳ת הגר׳׳ח קנייבסקי שליט"א : ׳׳התורמים למגבית 'קופת העיר' עבור כלות עניות בסך 513 ש"ח, יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב.״

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

שורה ארוכה של מינויים משפטיים ממתינים לממשלה הבאה, ובהם גם יועץ משפטי לממשלה במקומו של אביחי מנדלבליט שמסיים את תפקידו בעוד 9 חודשים. היום (ראשון) דווח כי נפתלי בנט ויאיר לפיד סיכמו למנות לתפקיד את שי ניצן.

ח"כ מיקי זוהר כתב, "לא להאמין. אני שומע שבצוותי המו"מ לקראת הקמת ממשלת השמאל של בנט, התחילו לדבר ברצינות על תפקיד היועמ"ש למיודענו שי ניצן. אפשר להירגע, לפיד מוכן להתפשר גם על מינויו לבית המשפט העליון".

זוהר, ניצל את הדיווח על מנת לתקוף את יו"ר מפלגת ימינה: "כן, בנט במכירת חיסול כדי להיכנס לבלפור כראש ממשלה עם 7 מנדטים (או 6). הימין לא ישתוק ולא יסלח".

ראש הממשלה בנימין נתניהו שיתף את הדיווח עם הכיתוב "אין מילים", ואילו בנו, יאיר נתניהו כתב: "אתם קולטים?!?!? מכירת חיסול של המדינה!!! וואו!!! קיצר נותר להם רק להחליט איפה הם מקימים את הגולאגים ומחנות לחינוך מחדש למתנגדים הפוליטיים".

יו"ר יש עתיד, ח"כ יאיר לפיד הכחיש. "אין שום סיכום בעניין שי ניצן, שמו בכלל לא עלה במו"מ. ביבי כרגיל משקר במצח נחושה. בושה'".

נפתלי בנט הכחיש אף הוא, והזכיר את הימים בהם נתניהו קידם את שי ניצן: "אין מילים, נתניהו, כי אין אמת. אגב, כשאתה הבאת את מינויו של ניצן לפרקליט המדינה והסברת בהתלהבות מדוע חייבים למנותו, וכל שרי הליכוד תמכו בלהט, אני הצבעתי נגד (יחד עם חבריי השרים אורי אריאל, ואורי אורבך ז"ל)".

כתבות קשורות

2 תגובות

 1. העיכוב בכניסת נציגים חרדים לממשלת האחדות יעלה לנו ביוקר רב.
  ההליכה העיוורת אחרי ביבי היא אסון לציבור החרדי.
  אנשי הציבור של ביבי וצי עיתונאיו עושים עבודה טובה בתמקפה על בנט וכו' אבל נראה שזה רק גורם לבנט להתחפר יותר בהחלטתו להפיל סופית את ביבי. יתכן שהחליט זאת כבר כשביבי זרק אותו מגוש הנאמנות. לא נראה שקיים סיכוי כלשהו למנוע את ממשלת בנט-לפיד.

 2. לגמרי צודק החרדים הפעם ישלמו על שנאתם לבנט שהיה נותן להם תפקידים ראויים ושומר על תקציבי הישיבות.. חבל שהם עדיין לא מעכלים שתם עידן נתניהו

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן