צילום: Yonatan Sindel/Flash90

המחליפה של בנט ושקד תוקפת: "אכזבה עמוקה; הם מאבדים אותנו"

שרה העצני כהן, החליפה את נפתלי בנט ואיילת שקד בראשות תנועת 'ישראל שלי' כאשר אלו עברו לפוליטיקה. כעת, כאשר ימינה עומדת להקים ממשלת שמאל יחד עם מפלגות ערביות, היא עולה למתקפה: "מסתבר שהחבל שלנו נוצל לרעה. שרכבו על השתיקה שלנו"
 • ההבטחה הזאת נותנת לי כח לשרוד

  תוכן מקודם

 • בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

 • מעוכבי שידוך? הגאון הרב אזרחי נחלץ לעזרתכם: 'ברווח בקרוב ובנקל'

  תוכן מקודם

לפני שנכנסו לפוליטיקה, הקימו יחדיו נפתלי בנט ואיילת שקד תנועה בשם 'ישראל שלי', הפועלת לקדם ערכים לאומיים וציוניים. כאשר בחרו להיכנס לקלחת הפוליטית, החליפה אותם בראשות התנועה שרה העצני כהן.

כעת, כאשר ראשי ימינה עומדים להקים ממשלת שמאל יחד עם המפלגות הערביות, היא חושפת את ההתכתבויות שלה איתם מאחורי הקלעים, ועולה למתקפה חריפה נגדם, עליהם היא אומרת כי חשבה שיהיו המנהיגים הבאים של הימין הישראלי.

הפוסט המלא:

"אני כותבת את הפוסט הזה והאמת שאין לי אוויר לכתוב אותו. כן, אני יודעת, אני אדם כותב. אבל עכשיו אין לי אוויר. ובכל זאת כותבת.

אני חושבת שהסיפור המרכזי עם בנט ושקד הוא אכזבה עמוקה. עמוקה מאד. כבר כמה שבועות כותבת לכל מיני שם שאנחנו נותנים חבל. שאנחנו יודעים שהם צריכים חבל למשא ומתן כדי להוציא את המקסימום ואנחנו בעד. למה אנחנו בעד? כי אידאולוגיה וערכים. כל הזמן אמרו תביאו כוח ותקבלו צעדים בשטח. אז שתקנו עם הביקורת, כדי לא לפגוע במיקוח.

כבר כמה שבועות שאני, אנחנו, כותבים להם בפרטי שידעו, שאם הם יעזו ללכת עם מרצ, העבודה ורעמ/משותפת, אנחנו נתפוצץ עליהם. שלא ינצלו את השקט שלנו לעשות רע ולהחיות את יאיר גולן, מוסי רז ושות'. שידעו להעריך את החבל שלנו, את זה שאנחנו אוכלים רגע את הלב וסותמים את הפה.

והנה הגיע, כנראה, הרגע שבו החבל נגמר, ומסתבר שזה לא רק חבל. מסתבר שהחבל שלנו נוצל לרעה. שרכבו על השתיקה שלנו. שהולכים לממשלת "אחדות" עם יאיר גולן וניצן הורביץ. שנים שהם היו אופוזיציה קולנית ופתטית, עכשיו הם בממשלה, על חשבוננו כמובן.

על חשבון החבל.

ואומרים לי שרה, אבל ביבי. ואני אומרת נכון, הוא מתנהג על הפנים. באמת. מתנהל ותמיד התנהל בצורה ביזיונית באופן אישי כלפי הצמד איילת את בנט, ולא רק כלפיהם. ככה איבד הליכוד גם את אלקין ואת סער המצוינים. אבל חברים, יש פה מדינה לנהל, ועם מי תנהלו אותה? עם מוסי רז? עם הורביץ והאג? עם מרעאנה והנכבה?

ושואלים אותי שרה, מה האלטרנטיבה? בחירות חמישיות?

ואני עונה, וואלה לא יודעת. אני כן יודעת שיש לי גבולות, ושיש דברים רעים מאד גם אם האלטרנטיבה לא טובה.

וכרגע, גם אם אני לא יודעת מה האלטרנטיבה, אני יודעת שהאוויר שלי נגמר, והאכזבה שלי עמוקה מאד.

גם כי בסוף קיוויתי שהצמד הזה הוא הנהגה עתידית של הימין, וכרגע אנחנו פשוט מאבדים אותם.

הם מאבדים אותנו".

כתבות קשורות

4 תגובות

 1. אין אמון במי שאין לו אמונה. ובמחילה- אדם שאינו מקיים מצוות מעשיות רבות כאידיאולוגיה (רפורמי מכובס) כבנט, אינו אדם שראוי לתת בו אמון כלשהו. לא בו ולא בשותפתו המוכשרת והחביבה.

 2. בוקר טוב לגב'! עכשיו נזכרת? זו הבעיה? עבאס והמשותפת? הבעיה המרכזית היא שהפעם הראשונה שמפלגה שמייצגת ציונות דתית, רצה לשלטון, לא כדי להביא את המפלגה לשלטון לשם שינוי ערכים במדינה, אלא להביא את בנט לשלטון לשם סיפוק תאוות שלטון פשוטה. מהרגע הראשון שבנט נבחר להנהיג את הציונות הדתית בזמנו, התאכזבתי קשות מהבחירה, הבנתי שזו תהיה עוד מפלגה משרתת שאיפות של אדם, כמו לפיד, או לבני או סער או שאר חסרי הערכים למיניהם. הנאיביות של הציונים הדתיים ורבניהם לא תשוער!

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן