סמוטריץ' בשייח ג'ראח: "הלגיטמציה שנותנים לתומכי הטרור מביאה את האלימות"

יו"ר הציונות הדתית פנה למפלגות הימין שמנהלות משא ומתן עם ממשלת השמאל: "גדעון, נפתלי, תסתכלו על טובת מדינת ישראל- תעצרו את החרפה". הוא פרט את תקופות הטרור שעברו על ישראל וטען כי המו"מ המתנהל עם מפלגות ערביות מביא לתקווה בקרב האלימים
 • מעוכבי שידוך? הגאון הרב אזרחי נחלץ לעזרתכם: 'ברווח בקרוב ובנקל'

  תוכן מקודם

 • גזירת מלך רשכבה"ג מרן שה׳׳ת הגר׳׳ח קנייבסקי שליט"א : ׳׳התורמים למגבית 'קופת העיר' עבור כלות עניות בסך 513 ש"ח, יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב.״

  תוכן מקודם

 • מחריד: בעל דירה מאיים לזרוק לרחוב גר צדק עם שלושה ילדים קטנים

  תוכן מקודם

 • "סבל יומיומי שלא ניתן להעלות על הדעת" גיטי כהן שוברת שתיקה

  תוכן מקודם

יו"ר הציונות הדתית ח"כ בצלאל סמוטריץ' אמר היום (שני) במהלך סיור בשכונת שמעון הצדיק – שייח' ג'ראח ביושלים על רקע המהומות בשבועות האחרונים במקום: "ההיסטוריה חוזרת. בכל פעם שמדינת ישראל מנהלת משא ומתן ושיחות כניעה עם הערבים שכופרים בזכות קיומנו – הטרור, שנובע מתקווה, משתולל".

יו"ר הציונות הדתית פרט את תקופות הטרור שעברו על ישראל וטען כי המו"מ המתנהל עם מפלגות ערביות מביא לתקווה בקרב האלימים: "כך היה בהסכמי אוסלו שהתפוצצו לנו בגל טרור, וכך גם היום כשתומכי הטרור הופכים ללשון מאזניים ולממליכי מלכים במדינת ישראל. הלגיטמציה שנותנים ממש כעת לעבאס ותומכי הטרור מתהפכת על אזרחי ישראל".

"אזרחי ירושלים נמצאים במצור וזו בושה וחרפה. דווקא ביום ירושלים, היום בו חזרנו לחבלי המולדת בירושלים, בשומרון וביהודה ירושלים תחת מתקפה". הוא הוסיף: "מי שנותן לתומכי המחבלים לגיטמציה להיות חלק ממשלת ישראל- שלא יתפלא שהמחבלים מרימים ראש נגד עם ישראל".

סמוטריץ' פנה למפלגות הימין שמנהלות משא ומתן עם ממשלת השמאל ואמר: "גדעון, נפתלי אל תזרקו את האידיולגיה הימנית בחבירה למי שממש היום משלהב את ההמונים ומעודד את האלימות המטורפת נגד יהודים. גדעון, זאב, שרן, יועז, נפתלי, איילת, מתן, עידית, ניר. תסתכלו על טובת מדינת ישראל- תעצרו את החרפה".

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן