צילום: Yonatan Sindel/Flash90

נתניהו: "ישראל תגיב בעוצמה רבה; מי שתוקף אותנו ישלם מחיר כבד"

ראש הממשלה בנימין נתניהו מתייחס להתחממות הביטחונית ואומר כי "העימות הנוכחי יכול להימשך זמן מה" • "ארגוני הטרור בעזה חצו לפנות ערב ביום ירושלים קו אדום ותקפו אותנו בטילים במבואות ירושלים", הוסיף נתניהו
 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

 • חתונה ללא כלה?! עוד שבועיים היא מתחתנת ואין לה עדיין שמלה

  תוכן מקודם

 • מעמד התרת קללות בעמוקה וכפי שקביל מאביו מרן הגר"י אדלשטיין זצ"ל, יזכו בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • מחריד: ההודעה שגרמה לצוות הפגיה לפרוץ בבכי.

  תוכן מקודם

ראש הממשלה בנימין נתניהו מגיב הערב (שני) להתחממות הביטחונית, אומר כי העימות יכול להימשך זמן, והזהיר כי מי שיתקוף את ישראל – ישלם מחיר כבד. את הדברים אמר בטקס המרכזי לציון יום ירושלים בגבעת התחמושת.

"אנחנו במאבק שמתפרס על פני כמה חזיתות: בירושלים, בעזה ובמקומות אחרים בארץ. ארגוני הטרור בעזה חצו לפנות ערב ביום ירושלים קו אדום ותקפו אותנו בטילים במבואות ירושלים. ישראל תגיב בעוצמה רבה. לא נסבול פגיעה בשטחנו, בבירתנו, באזרחינו ובחיילינו. מי שתוקף אותנו ישלם מחיר כבד".

נתניהו הוסיף, "אני אומר לכם, אזרחי ישראל העימות הנוכחי יכול להימשך זמן מה. לא חפצנו בהסלמה אבל מי שבחר להסלים ירגיש את נחת זרוענו. אינני יכול לשתף אתכם בהערכות המצב שאני מקיים עם כל גורמי הביטחון, וגם לא בכל הפעולות שאנחנו מבצעים. זהו מאבק עיקש שנגזר מראיית התמונה הכוללת. אנו מנהלים אותו בנחישות, באחריות ובתבונה".

"איננו נופלים למלכודות אויבים ואיננו כפופים למקלדות צייצנים. מבחן המנהיגות מחייב לקבל החלטות נכונות גם כשהן אינן מובנות לכל ברגע נתון, וצדקתן מתבררת בהמשך".

לדברי ראש הממשלה, "מי שלא מסוגל לנהוג ולעמוד בלחץ הביקורת לא כשיר להנהגה. אנחנו בוחרים בקפידה את תזמון התגובה שלנו ואת עוצמת העימות עם אויבינו וזה לא דבר חדש".

כתבות קשורות

3 תגובות

 1. יש לו עוד בדיחות לספר לנו ???
  המדינה מתמוטטת ומתפרקת….. הערבים עושים בארץ שלנו מה שהם רוצים…. וחוץ מכמה מילים מכובסות ששמענו אותם כבר 50 שנה…….הוא לא עושה כלום !!!!

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן