צילום: Miriam Alster/Flash90

בליכוד מתחילים להתפכח: שר האוצר נגד החיזור אחרי מפלגת רע"מ

"יש להפסיק מייד את החיזור של כל הצדדים אחר הרשימה האיסלמית לצורך הרכבת ממשלה", אומר שר האוצר ישראל כץ, בכיר מפלגת הליכוד, בשל אירועי הימים האחרונים: "אני קורא לכל המפלגות הציוניות להתעשת רגע לפני התהום"
 • 'הגיע זמן הפירעון' משפחת כהן מבקשת עזרה

  תוכן מקודם

 • מזעזע: מה מבקש ילד שסובל בלי הפסקה

  תוכן מקודם

 • מעוכבי שידוך? הגאון הרב אזרחי נחלץ לעזרתכם: 'ברווח בקרוב ובנקל'

  תוכן מקודם

 • ההבטחה הזאת נותנת לי כח לשרוד

  תוכן מקודם

אירועי הימים האחרונים, שהוכיחו כי מפלגת רע"מ והעומד בראשה מנסור עבאס לא השתנו וממשיכים לתמוך בטרור, מביא לתחילת ההתפכחות במפלגת הליכוד. הראשון להתנער משיתוף פעולה איתם, הוא שר האוצר ישראל כץ.

לדבריו, "ארועי היומיים האחרונים בעזה ובערי ישראל מובילים למסקנה אחת נחרצת: יש להפסיק מייד את החיזור של כל הצדדים אחר הרשימה האיסלמית לצורך הרכבת ממשלה".

"סיוע אזרחי הוא לגיטימי ומתבקש לערביי ישראל. אולם התלות הפוליטית במפלגת האחים המוסלמים הינה חציית קו אדום מסוכן. אסור לאף ממשלה בישראל להיות תלויה בגורמים איסלמיים קיצוניים ששוללים את זכות קיומה של ישראל כמדינה יהודית".

כץ הוסיף כי "תומכי התנועה האיסלמית מלבים את האש בירושלים, בלוד, ברמלה, בחיפה, ביפו, בגליל ובנגב, ועורכים פוגרומים ביהודים. גם החמאס מזהה חולשה, מקבל רוח גבית ויורה טילים על ירושלים ביום שחרור בירתנו הנצחית".

"אני קורא לכל המפלגות הציוניות להתעשת רגע לפני התהום, להעניק גיבוי מוחלט לפעילות נחרצת של צה"ל מול מרצחי החמס והג’יהאד בעזה, ולפעול להקמת ממשלת חרום לאומית רחבה, שתדע להגן על האינטרסים החיוניים של מדינת ישראל, ללא חרמות ומתוך ראיית המשותף והמלכד".

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן