צילום: Abed Rahim Khatib/Flash90

נתניהו מעדכן על ההחלטה: "להגביר עוד יותר את עוצמת וקצב התקיפות"

"החמאס יקבל כאן מכות שהוא לא ציפה להן", אמר ראש הממשלה בנימין נתניהו שהתייחס גם לשתי ההרוגות מנפילת הרקטות בעיר אשקלון וביקש: "להישמע להוראות, לשמור בקפדנות על הנחיות פיקוד העורף, זה מציל חיים"
 • מחריד: ההודעה שגרמה לצוות הפגיה לפרוץ בבכי.

  תוכן מקודם

 • גזירת מלך רשכבה"ג מרן שה׳׳ת הגר׳׳ח קנייבסקי שליט"א : ׳׳התורמים למגבית 'קופת העיר' עבור כלות עניות בסך 513 ש"ח, יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב.״

  תוכן מקודם

 • "סבל יומיומי שלא ניתן להעלות על הדעת" גיטי כהן שוברת שתיקה

  תוכן מקודם

 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

ראש הממשלה בנימין נתניהו קיים היום (שלישי) הערכת מצב בפיקוד הדרום עם שר הביטחון, הרמטכ"ל, ראש המל"ל, מפקד פיקוד הדרום ובכירים נוספים. לאחר מכן אמר, "אנחנו בעיצומה של מערכה".

"מאז אתמול צה"ל תוקף מאות תקיפות את החמאס והג'יהאד האסלאמי בעזה. סיכלנו מפקדים, פגענו בהרבה מאוד מטרות איכותיות שלהם. הסיכום של הישיבה הוא להגביר עוד יותר גם את עוצמת התקיפות וגם את קצב התקיפות".

נתניהו הוסיף, "החמאס יקבל כאן מכות שהוא לא ציפה להן. אני יודע שהדבר הזה כרוך גם בסבלנות ובהקרבה מסוימת מצדכם, אזרחי ישראל. לצערי נהרגו לנו שני אזרחים. אני מבקש מכולכם להישמע להוראות, לשמור בקפדנות על הנחיות פיקוד העורף, זה מציל חיים. יש לנו עוד דרך מסוימת לעשות, נעשה אותה יחד באחריות, תוך גיבוי מלא לתקיפות שצה"ל תוקף ויתקוף".

"אני רוצה לומר גם מילה לגבי ערביי ישראל, הייתה כאן התפרעות פרועה אתמול שאנחנו לא יכולים לקבל אותה מצד צעירים חמומי מוח. ההנחייה שלנו לעשות הכל כדי לשמור על החוק והסדר. אני מצפה מכל מנהיגי הציבור, ובראש ובראשונה ממנהיגי הציבור הערבי, להתייצב כאן, לגנות את ההתפרעות הזאת ולעשות הכל כדי להחזיר את השקט".

ראש הממשלה אמר, "אנחנו נתנו הנחיות לתגבר את כוחות המשטרה בעוד גדודים של מג"ב, אנחנו נתגבר אותם ככל שצריך כדי לשמור על החוק והסדר במדינת ישראל, וגם כאן צריך את שיתוף הפעולה שלכם, של כל אזרחי ישראל".

כתבות קשורות

3 תגובות

 1. נתניהו וגנץ מנסים להסיח את הדעת לעזה, הבעיה שלנו זה מהמחבלים בירושלים ובלוד שזורקים עלינו אבנים והמשטרה עוצרת רק יהודים במקום את הערבים

 2. אשר, זה עצוב אבל אתה צודק.
  אני לא יודע מה יותר גרוע, שהם לא משתלטים על הערבים או שהם עוצרים יהודים..
  הקב"ה יגאל אותנו בקרוב

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture