צילום: צילום: אלעד מלכה

גנץ שוחח עם ראשי הרשויות הערביות: "האחריות מוטלת על מנהיגי הציבור"

בשיחה עם למעלה מ-30 ראשי רשויות מקרב החברה הערבית וביקש שר הביטחון את סיועם בהרגעת הרוחות והשבת השקט לרחובות הערים והכפרים. "רוב מוחלט של אזרחי ישראל הערבים הינם אזרחים שומרי חוק וסדר, ואסור לתת לשוליים קיצוניים לפגוע במרקם החיים המשותף"
 • מזעזע: התאלמן מאשתו ואיבד את מאור עיניו

  תוכן מקודם

 • חתונה ללא כלה?! עוד שבועיים היא מתחתנת ואין לה עדיין שמלה

  תוכן מקודם

 • בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • מחריד: בעל דירה מאיים לזרוק לרחוב גר צדק עם שלושה ילדים קטנים

  תוכן מקודם

שר הביטחון גנץ שוחח היום (רביעי) עם למעלה מ-30 ראשי רשויות מקרב החברה הערבית וביקש את סיועם בהרגעת הרוחות והשבת השקט לרחובות הערים והכפרים. גנץ אמר לראשי הרשויות כי ׳׳בעת הזו מוטלת עלינו, מנהיגי הציבור, האחריות לנהוג באופן מאחד ולעשות כל שניתן על מנת להרגיע את הרוחות ולמנוע כל אלימות".

שר הביטחון הוסיף כי "רוב מוחלט של אזרחי ישראל הערבים הינם אזרחים שומרי חוק וסדר, ואסור לתת לשוליים קיצוניים לפגוע במרקם החיים המשותף. עלינו לגנות בכל מחיר כל מעשה אלימות ולעשות הכל כדי שהחיים יחזרו לסדרם.״

עוד הוסיף גנץ ואמר: ״כמו בימי הקורונה בהם פקע״ר ומערכת הביטחון סייעו לרשויות הערביות משום שהנגיף לא הבחין בין יהודים לערבים, כך אני מבקש מכם לשמור על ההנחיות ולדאוג שהתושבים שלכם ישמרו על התגוננות אישית. הטילים לא מבחינים בין יישובים יהודים ליישובים ערבים וצה״ל מגן על כל אזרחי ישראל״. לסיום איחל השר חג שמח וכל עאם ואנתם בח'יר, וייחל לימים שקטים של דו קיום ופיוס במדינה.

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן