פרוש בגרעין התורני בלוד: "נעזור לכם להמשיך במסירות נפש"

סגן השר הזדעזע מהמראות הקשים והבלתי נתפסים, של ברבריות ואלימות שנועדה לפגוע בכל הקדוש והיקר לעם היהודי. בעקבות המראות, הבטיח הרב פרוש לחזק את תמיכתו בגרעין ולהרחיב את הסיוע למקום ולהתפתחותו, כדי להגדיל תורה ולהאדירה
 • עזרו לאבא ואמא לשמור עלי

  תוכן מקודם

 • מחריד: ההודעה שגרמה לצוות הפגיה לפרוץ בבכי.

  תוכן מקודם

 • גזירת מלך רשכבה"ג מרן שה׳׳ת הגר׳׳ח קנייבסקי שליט"א : ׳׳התורמים למגבית 'קופת העיר' עבור כלות עניות בסך 513 ש"ח, יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב.״

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

סגן שר החינוך הרב מאיר פרוש הגיע היום (רביעי) לביקור חיזוק מיוחד בגרעין התורני בלוד, לאחר מתקפות הפורעים שפגעו במקום באכזריות ובאנטישמיות שאין דוגמתה.

הרב פרוש הגיע למקום מיד עם חזרתו מביקור מהיר בחו"ל, היישר משדה התעופה, לאחר ששוחח כבר מקודם לכן עם מנהלי המקום, העומדים אתו בקשר טוב לאורך כל ימות השנה.

סגן השר הזדעזע מהמראות הקשים והבלתי נתפסים, של ברבריות ואלימות שנועדה לפגוע בכל הקדוש והיקר לעם היהודי. בעקבות המראות, הבטיח הרב פרוש לחזק את תמיכתו בגרעין ולהרחיב את הסיוע למקום ולהתפתחותו, כדי להגדיל תורה ולהאדירה.

עם סיום הביקור, סיכם סגן שר החינוך הרב מאיר פרוש: “נחתתי לפני כשעה בלוד אחרי נסיעה מארה"ב. הגעתי לפה ועיניי חשכו למראה תוצאות הפוגרום. אין לי ספק שעשו את זה רק כדי לפגוע במה שמסמל את העם היהודי. הלב ממש נקרע לראות מראות שכאלה".

הרב פרוש פנה לראשי הגרעין, הרב יחזקאל והרב נתנאל איזק, חיזק אותם בחום על פעילותם והוסיף: "באתי להתחזק ולראות אתכם פה במסירות נפש ממשיכים להתפתח, אנחנו בקשר איתכם במהלך כל השנה ומתייצבים תמיד לימינכם, למען פיתוח הקהילה והתפתחות המוסדות כאן בלוד. נמשיך לעשות זאת ביתר שאת. שום פורע או מחבל לא ירתיע אותנו״.

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture