צילום: David Cohen/Flash90

"שותפים לרצון החמאס": רבה של צפת חוזר בו ומתנגד להקמת ממשלה עם רע"מ

הגר''ש אליהו מבכירי רבני הציונות הדתית שהביע בעבר תמיכה בהקמת ממשלת ימין בתמיכת מפלגת רע''מ של מנסור עבאס מפרסמם הערב את דעתו כי אסור להקים איתם ממשלה. בדברים חריפים שפרסם נכתב, "ההנהגה הפוליטית של הערבים צריכה להיות מוקצית מחמת מיאוס"
 • "סבל יומיומי שלא ניתן להעלות על הדעת" גיטי כהן שוברת שתיקה

  תוכן מקודם

 • מזעזע: מה מבקש ילד שסובל בלי הפסקה

  תוכן מקודם

 • חתונה ללא כלה?! עוד שבועיים היא מתחתנת ואין לה עדיין שמלה

  תוכן מקודם

 • 'הגיע זמן הפירעון' משפחת כהן מבקשת עזרה

  תוכן מקודם

רבה של צפת ומבכירי רבני הציונות הדתית הגאון רבי שמואל אליהו שליט"א חוזר בו ומודיע הערב (חמישי) כי הוא מתנגד להקמת ממשלה בתמיכת ובהשתתפות מפלגת רע"מ של ח"כ מנסור עבאס.

בדברים שפרסם הגר"ש אליהו נכתב, "צריך לומר את המילים בצורה מפורשת. ההנהגה הפוליטית של ערביי ישראל צריכה להיות מוקצית מחמת מיאוס. אסור להקים איתם ממשלה, אסור לתת להם שום אחיזה בשלטון".

עוד אמר רבה של צפת הגר"ש אליהו, "הייתה לנו תקווה שהם נמצאים בתהליך התפכחות ומכירים בזכות עם ישראל על ארץ ישראל אבל התברר שהם לא.
ההנהגה הזו שותפה מלאה לפרעות הדמים של ערביי ישראל. שותפה מלאה לשריפת חנויות, מלונות, מכוניות ובתי כנסת של יהודים".

רבה של צפת תקף בחריפות ואמר כי, "כפי שנראה היום הם יותר שותפים לרצון של החמאס להשמיד את ישראל מאשר שותפים שלנו כאזרחי מדינה שרוצים לחיות בשלום ובביטחון. אסור לתת להם שום עמדה בשלטון".

כתבות קשורות

2 תגובות

 1. אי אפשר לראות את זה אחרת ה' מארגן לביבי שישאר בשלטון, מי צפה שזה מה שיקרה ברגע האחרון. כבר פעם שניה מצב חירום משאיר אותו בשלטון

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן