צילום: צילום: דוברות המשטרה

כך המשטרה עוצרת מתפרעים ומונעת הפרות סדר • צפו בתיעוד מה'רחפנים' בשמי יפו

המשטרה מפעילה "רחפנים" מעל שמי יפו, למניעת הפרות סדר ומעצר חשודים במסגרת פעילות מבצעית לשמירה על שלום הציבור. בלשי המשטרה מנהלים מעקב ממעוף הציפור אחר חשודים בביצוע עבירות אלימות ומסכנות חיים ובשילוב כוחות מבצעיים על הקרקע מונעים התפרעויות
 • בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • מזעזע: מה מבקש ילד שסובל בלי הפסקה

  תוכן מקודם

 • חתונה ללא כלה?! עוד שבועיים היא מתחתנת ואין לה עדיין שמלה

  תוכן מקודם

 • "סבל יומיומי שלא ניתן להעלות על הדעת" גיטי כהן שוברת שתיקה

  תוכן מקודם

במסגרת המאבק חסר הפשרות שמנהלת משטרת ישראל נגד פורעי החוק המפרים את הסדר ביפו, מפעילים שוטרי מחוז ת"א כלי טייס בלי מאויש (כטב"מ) בשמי העיר, כחלק מהמענה המבצעי הכולל לשמירה על שלום הציבור ובטחונו.

בתוך כך, בלשי המשטרה מנהלים מעקב ממעוף הציפור אחר חשודים בביצוע עבירות אלימות ומסכנות חיים, כאשר הפעילות הייחודית מהאוויר בשילוב כוחות מבצעיים על הקרקע, מאפשרת מיקוד, זיהוי ומניעת עבירות חמורות, לרבות הצתות, תקיפות וכיו'.

כאמור, עם קבלת דיווח או מידע בדבר חשד לקיומה של עבירה, ממקדת המשטרה את התמונה האווירית לאזור הרלוונטי ומזרימה את כוח המעצר בזמן אמת אל החשוד, ובכלל זה אל נתיב הבריחה או מקום המסתור, עד להשלמת המשימה במהירות ובבטחה.

תיעוד שבתחילת הכתבה – פעילות מבצעית אתמול בשילוב הרחפן המשטרתי, במסגרתה עצרו השוטרים תושב יפו בן 21 בחשד להצתת פחי אשפה בעיר, כאשר הכטב"מ סיפק בזמן אמת את כיוון בריחת החשוד מהזירה ומקום המסתור, עד למעצר מהיר ומדויק.

כתבות קשורות

תגובה אחת

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture