צילום: Yonatan Sindel/Flash90

מפכ"ל המשטרה בלוד: "נמצה את הדין עם הטרוריסטים משני הצדדים"; אוחנה זעם

קובי שבתאי מסר הערב הצהרה לתקשורת בלוד ואמר כי, מבחינתי זה טרוריסטים משני הצדדים. זה אנשים שהפרו את השלווה של כולנו וכרגע התפקיד שלנו להוקיע אותם מהחברה". אוחנה זעם על הדברים וכתב: "התבטאות מקוממת של המפכ"ל שלא הייתה צריכה להיאמר"
 • חתונה ללא כלה?! עוד שבועיים היא מתחתנת ואין לה עדיין שמלה

  תוכן מקודם

 • חוגי סת"ם ולימודים מקצועיים וכל מה שהבן שלך ירצה כדי לשבת וללמוד לימודי קודש ברמה הגבוהה ביותר. לחץ כאן לפרטים נוספים >>>

  תוכן מקודם

 • מזעזע: מה מבקש ילד שסובל בלי הפסקה

  תוכן מקודם

 • שטר בין דין: אילו רבנים הצטרפו יחד לחתום ולמה?

  תוכן מקודם

מפכ"ל המשטרה יעקב שבתאי השתתף הערב (שלישי) בישיבה משותפת של ראשי המשטרה ונציגי הציבור בלוד זאת בשל המהומות שפרצו במקום במהלך השבוע החולף.

לאחר הישיבה מסר מפכ"ל המשטרה הצהרה לתקשורת. בדבריו אמר המפכ"ל: "אנחנו נמצה את הדין עם כל הטרוריסטים. מבחינתי זה טרוריסטים משני הצדדים. זה אנשים שהפרו את השלווה של כולנו וכרגע התפקיד שלנו להוקיע אותם מהחברה, משני הצדדים".

השר לביטחון פנים אמיר אוחנה הגיב לדבריו של שבתאי וכתב כי, "התבטאות מקוממת של המפכ"ל שלא הייתה צריכה להיאמר". דבריו מגיעים ברקע הסערה שחוללו דברי המפכ"ל כשאמר, "מבחינתי זה טרוריסטים משני הצדדים".

אוחנה הוסיף וכתב, "כדי לטפל בבעיה צריך להכיר בה: פורעים ערבים תקפו יהודים, שוטרים, בתי כנסת. המדיניות היא לנהוג בתקיפות מול הפורעים הטרוריסטים. אין ולא הייתה סימטריה. כן, גם המעטים שתקפו ערבים – יטופלו בחומרה".

כתבות קשורות

5 תגובות

 1. מנוול. בושה למפכ"ל. אם זו נקודת המוצא האידיאולוגית שלו בטיפול בבעיית הטרור הערבי, אחרי יותר מדי ימים (וחודשים ושנים!) של פיהוקים עייפים וגרירת רגליים של המשטרע, עדיף שילך הביתה עכשיו. מנוול. מפכ"ל מנוול.

 2. חצוף מנוול המפכ"ל הזה, לא פלא שבמשמרת שלו קורים כאלה דברים, בטח יש לו קשרים עם המאפיה הערבית השלטת בלוד… פיטורין מידיים!!!

 3. משטרת איסראייל
  תהיו שלמים להגן על חיינו ליהודי מותר לחיות זה לא חטא אם אנחנו חיים
  תפסיקו להיות נחותים ולהתפייט לצמאי דם חתומים ולאימאמים מסיתים

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן