צילום: Yonatan Sindel/Flash90

בני גנץ חושף הצעה נוספת להיות ראש ממשלה: "הייתי רק אומר כן"

בני גנץ סיפר היום בשיחה עם פעילים כי קיבל פעמים רבות הצעות להיות ראש ממשלה: "הייתי רק אומר כן והייתי מונע את ממשלת השינוי" • הוא הסביר כי החליט להתנגד ולהשיב בשלילה להצעות, שכן לדבריו "מדינת ישראל צריכה שינוי"
 • מחריד: ההודעה שגרמה לצוות הפגיה לפרוץ בבכי.

  תוכן מקודם

 • גזירת מלך רשכבה"ג מרן שה׳׳ת הגר׳׳ח קנייבסקי שליט"א : ׳׳התורמים למגבית 'קופת העיר' עבור כלות עניות בסך 513 ש"ח, יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב.״

  תוכן מקודם

 • שבט אחים גם יחד- הגיבוש. האווירה. החוויה. הרישום החל לקריית החינוך בכפר סטרין. הרשמו עכשיו >>>

  תוכן מקודם

 • מזעזע: מה מבקש ילד שסובל בלי הפסקה

  תוכן מקודם

בני גנץ, ראש הממשלה החליפי, שר הביטחון ושר המשפטים סיפר היום (חמישי) במהלך מפגש שעשה עם תומכים ושודר ברשת, כי עד היום עדיין קיבל הצעות להתמנות לראש ממשלה כדי למנוע את הקמת ממשלת השמאל של יאיר לפיד ונפתלי בנט בתמיכה ערבית.

לדבריו, אם רק היה מסכים, היה נראה ראש ממשלה ביום ראשון הקרוב: "הייתי רק אומר כן והייתי מונע את ממשלת השינוי". אך לדבריו, הוא התנגד שכן "מדינת ישראל צריכה שינוי, ובנימין נתניהו הוא חסם לשינוי".

"אני קיבלתי הצעה לכהן כראש ממשלה כבר ביום ראשון בבוקר, לפני שעתיים כשהייתי בדרך לכאן. אני מקבל הצעות כאלה בכל יום. אני לא עובד ככה, אני הרגשתי שלפני כל דבר אחר אנחנו צריכים שינוי דחוף במדינה. מה שחשוב הוא לא העתיד הפוליטי שלי אלא העתיד של מדינת ישראל. זה פשוט הפוך משיטת החשיבה של נתניהו ולכן צריך להחליף אותו".

גנץ הוסיף, "אני חושב שנתניהו והשותפים לגוש שלו עשו שגיאה חמורה מאד בהימור שלקחו. אני לקחתי הימור על החיים הפוליטיים שלי עבור המדינה כשנכנסתי לממשלה, והם החליטו לקחת את מדינת ישראל כהימור עבור החיים הפוליטיים שלהם. בסופו של דבר איבדנו זמן יקר בלי תקציב מדינה ובלי ממשלה מתפקדת".

הוא העריך כי הממשלה הבאה תשרוד, שכן "נפתלי בנט רוצה שהממשלה הזו תשאר כי יהיה לו קשה מאד בחוץ, לפיד ירצה שהממשלה הזו תשאר כי הוא ירצה להגיע להיות ראש ממשלה, זה אומר שיש לה סיכוי להמשיך לממשלה הזו. אני חושב בשיא הרצינות שאנחנו יכולים להיות הדבק בממשלה המגוונת הזו".

בהתייחס לעובדה שהוא לא יכהן כראש ממשלה אמר, "אנחנו אמרנו כבר לפני שנתיים וחצי ישראל לפני הכל – זה הפך להיות המצפן שלנו שדרכו אנחנו מסתכלים על כל השיקולים ואם צריך להמתין עד שנגיע לראשות הממשלה, למפלגת השלטון ולא רק מפלגה בשלטון, אנחנו נגדל ונתחזק ונגיע לשם".

כתבות קשורות

2 תגובות

 1. טמבל היית וטמבל נשארת, וככל שאתה מוסיף לדבר רואים איזה טיפש אתה, איזה שינוי המדינה מקבלת? ראש ממשלה שמכר את נשמתו לשטן, עקירת כל זכר מהסטטוס קווא, ואתה שהיית קצת דתי יודע מה שזה אומר, וראש ממשלה חליפי שלא שירת בצבא ולא סיים בגרות, תראה איך שאירן צוהלת, איך שהעולם צוחק מאתנו, מה אתה סתם מברבר, כאילו שאתה יודע מה שאתה רוצה, היית רמטכ"ל כושל, וכעת אתה פוליטיקאי כושל, אתה פשוט לא יוצלח, ומוטב שתדבר פחות, כי ככל שאתה מדבר יותר רואים יותר את טפשותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן