צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

בסוף כן: ריקוד הדגלים יתקיים עם הרקדה בשער שכם – וצעדה

המארגנים הגיעו להסכמות עם המשטרה כי המצעד יקיים אירוע ליד שער שכם, אך הצעדה לעבר הכותל המערבי תהיה דרך שער יפו והעיר העתיקה • דובר ארגון הטרור חמאס איים: "עוקבים מקרוב אחרי המתרחש בירושלים ומזהירים מפני פגיעה באל אקצא"
 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

 • עזרו לאבא ואמא לשמור עלי

  תוכן מקודם

 • 31 יתומים נישאים בחודש תמוז

  תוכן מקודם

 • היתומים זועקים אמא נפטרה מחיידק אלים ואין מי שיעזור לנו

  תוכן מקודם

אחרי עיכובים, ביטולים, האשמות, מחלוקת פוליטית וכינוס של הקבינט הביטחוני: מארגני מצעד הדגלים ומשטרת ישראל הגיעו היום (שישי) להסכמה על קיום מצעד מצעד הדגלים לציון איחודה של ירושלים ביום שלישי הקרוב.

המצעד יצעד מרחוב הנביאים דרך רחוב סולטאן סולימאן עד שער שכם שם, ברחבת השער, תתקיים הרקדה המונית עם דגלי ישראל. משם ימשיכו הצועדים לכיכר צה"ל דרך שער יפו ויכנסו אל הכותל המערבי חלקם דרך הרובע המוסלמי ובחלקם דרך הרובע היהודי (מסיבות של בטיחות וכדי למנוע צפיפות יתר).

מארגני המצעד מסרו: "אנו מודים למשטרת ישראל, למפכ"ל ולמפקד מחוז ירושלים על שיתוף הפעולה ושמחים שדגלי ישראל יונפו בגאון לאומי ברחובות העיר העתיקה על כל חלקיה".

רק הלילה, איים שוב דובר חמאס, אבו עוביידה ואמר כי בארגון הטרור "עוקבים מקרוב אחר המתרחש בירושלים ובמסגד אל-אקצה ואחר ניסיונות פרובוקטיביים ותוקפניים של הישראלים ומנהיגיהם ומזהירים מפני פגיעה באל-אקצה. אנו מצדיעים לעומדים החופשיים בירושלים על עמידתם והתנגדותם לחילול אל-אקצה והתוקפנות נגדם".

ההחלטה על קיום המצעד ביום שלישי, התקבלה על ידי הקבינט שם סוכם כי המשטרה והמארגנים יגיעו להבנות אודות מתווה התהלוכה. שרי הליכוד ונתניהו אמרו שביטול המצעד יהווה תמונת ניצחון לחמאס. לעומת זאת, בני גנץ התנגד לקיום ריקוד הדגלים.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן