Yonatan Sindel/Flash90

איווט משתלח: "בעזרת ה', ש"ס ויהדות התורה יבלו עוד הרבה שנים באופוזיציה"

שונא החרדים חוגג את הצלחתו להקים ממשלה בלי ש"ס ויהדות התורה ואת שליטתו במשרד האוצר וועדת הכספים: "לכבוש את היעד המבוצר כמו מעון בלפור זה כמו כיבוש הבסטיליה", התגאה איווט ליברמן, שהשתלח שוב בנציגי הציבור החרדי
 • גם מעדן שוקולד אמיתי וגם גלילי וופל קראנצ'י? בואו להכיר מקרוב >>

  תוכן מקודם

 • מהילדות המאושרת ועד הרגע הנורא מכל

  תוכן מקודם

 • מזעזע: נסע לפרנס את משפחתו ונפטר בחו"ל מדום לב

  תוכן מקודם

 • האלמנה הטרייה חושפת את מצבה הכלכלי הקשה

  תוכן מקודם

איווט ליברמן, שר האוצר הנכנס ומי שמחזיק בפועל את הממשלה שהושבעה אתמול מתוקף היותו שר האוצר ומחזיק במפלגתו את וועדת הכספים של הכנסת – מרוצה. הוא הצליח להיכנס לקואליציה תוך שהוא משאיר את נציגי הציבור החרדי, שנואי נפשו, באופוזיציה – בהסכמת נפתלי בנט ויאיר לפיד.

בישיבת סיעת ישראל ביתנו היום (שני) אמר איווט, "בעזרת השם ש"ס ויהדות התורה יבלו עוד הרבה שנים באופוזיציה", והוסיף כי כך הוא מקווה וכך הוא יתאמץ לעשות כדי שזה יקרה.

במפגן מרהיב של צביעות הוסיף כי הוא יהיה זה שידאג לציבור החרדי. "אני מכבד את אורח החיים של הציבור החרדי, כמו שמבקשים לא להתערב להם, כך גם אני מבקש לא להתערב באורח החיים שלי. אנחנו דוגלים בעקרון של חיה ותן לחיות. לתת לכולם השכלה ומקצוע. נשתדל לקדם בכל הכוח לימודי ליבה כדי שהדור הצעיר יקבל בגרות כמו בציבור הכללי. שיוכלו לרכוש מקצוע ולעמוד על הרגליים במקום להיות תלויים בקצבאות ונדבות. זה החזון שלנו ונפעל בהתאם לכך".

לפני כן, החמיא לח"כ אלי אבידר שאתמול זעם על כך שלא קיבל תפקיד ואיים להצביע שלא לפי עמדת ישראל ביתנו. "ישראל ביתנו הייתה חוד החנית בכל המאבק. מהכנסת ועד התקשורת והכיכר ברחוב בלפור. אני חושב שכולם יודעים שאלי אבידר עשה עבודה טובה, לפעמים מדי".

ליברמן הוסיף כי "כמעט שלוש שנים הלכנו במדבר. ניהלו את המאבק העיקש הזה ואם לדבר במטאפורה – אז לכבוש את היעד המבוצר כמו מעון בלפור זה כמו כיבוש הבסטיליה. באמת כבשנו את הבסטיליה".

על המחלוקת בסיעה אמר ליברמן: "אין דבר כזה שכל המחלוקות נפתרו. אף אחד לא הבטיח גן של שושנים. יש אי הבנות מטבע הדברים אבל אנחנו מקשה אחת. לפעמים נתחבק, לפעמים נריב, אבל יש לנו תפיסת עולם וחזון, ואף אחד מהאנשים שיושבים כאן לא באו בשביל תפקיד, אלא רואים בזה שליחות. שימו לב שלא התעקשנו על תפקידי סגן רה"מ, חברות בוועדה לבחירת שופטים ואפילו לא חבר נוסף בקבינט. אנחנו רוצים לקדם את כלכלת ישראל ולאשר את התקציב".

כתבות קשורות

ליצמן תוקף: "התקציב כולל גזירות רעב במסווה של רפורמות כלכליות"
גזירות התקציב: הטלת מסים חדשים, גל התייקרויות וביטול הנחות / פרשנות
מתיחות בשייח ג'ארח: ערבי פרץ לבית של יהודי ונורה ברגלו
החקלאים זועמים על אישור הרפורמה על ידי השרים: "ממשלת שינוי לרעה"
ראש הוועדה המייעצת ל-FDA: "החלטת ישראל על חיסון שלישי - טובה"
הממשלה אישרה את תקציב המדינה לשנים 2021 ו-2022; "חוזרים לעבוד"
הפינה היומית: שתי דקות על כיבוד הורים עם הרב אהרן רוט • צפו
השיעור היומי: הרב דוד חבושה • צפו
וַיְהִי בֹקֶר יוֹם שֵׁנִי • כותרות העיתונים – כ"ד באב ה'תשפ"א
בריטניה מעניקה גיבוי פומבי: "ישראל צריכה לעשות את השיקולים שלה"
לוחמים עצרו שני חשודים שהחזיקו נשק ברכבם בסמוך לבסיס מג"ב שבחברון
פרשת שחיתות חדשה: ראש רשות מקומית ושבעה עובדים נחקרו

7 תגובות

 1. ממש לא כמו לכבוש את הבסטילה, לכל היותר זה כמו לכבוש את העיר טרויה.
  ליברמן משמש בתפקיד סוס טרואני, כאשר בזמן מלחמה מבית ומחוץ, ערביי ישראל מכאן
  והאיראנים משם, זה הזמן שהוא מצא להכין מריצות וקלשונים, במקום לדאוג לחוסן הרוחני של העם
  ולהתגונן מאויבנו.
  ולראיה, האיראנים צוהלים ויוצאים בכותרות שכל האויבים שלהם עזבו, כלומר לשיטתם ליברמן הוא לא אוייב (ולא יעזור אימרות נבובות ומטעות בסגנון 48 שעות לחיסול הנהיה, אויבינו יודעים לזהות היטב מי מקדם את האינטרסים שלהם ומי באמת עומד להם למכשול.)

 2. הוא חוגג זאת כי ג' וש"ס סירבו להיכנס לממשלה (די בצדק, כי לא היה להם שום כוח והיו יכולים להעביר חוקים נגד הדת גם בלעדיהם, אז הם סתם היו יושבים שם כבובות מריונטה).
  והממשלה הזאת לא תחזיק מעמד לאורך שנים אם בכלל יותר מכמה חודשים.
  בהצבעה על הקמת הממשלה היו להם רק 60 קולות נגד 59, כאשר הרשימה המשותפת נתנה להם לעבור כאשר ח"כ מאצלם "נמנע" בהצבעה.

  זאת ממשלת טרור שביבי עצמו יזם. אז שאף אחד לא יבוא לספר מעשיות, לשבת עם האחים המוסלמים זה בדיוק כמו לשבת יחד עם חמאס, גיהאד, והפתאח.

 3. קוראים לו איוון והוא ממזר בן ממזר שהכל יוצא הפוך ממה שהוא מקווה סמל הלא יוצלחיות שעוד ייזכר לדראון עולם לא רק ע"י החרדים אלא גם על ידי החילונים ועוד נקבע על זה חג

סגור לתגובות.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture