Share on whatsapp

באדיבות המצלם

זוג הותקף במארב בירושלים: "הם באו עשרות, טווחו את המושב האחורי"

בני זוג שהגיעו לחגוג יום הולדת בכותל הותקפו בשכונת א-טור ע"י ערבים, שיידו לעברם סלעים ואבנים. האישה נפצעה, ושמשות הרכב נופצו כולן: "הם טווחו את המושב האחורי, חשבו שיש שם ילדים" • עו"ד חיים בלייכר: "רק עונשים חמורים יתרמו להרתעת המחבלים הבאים"
 • "סבל יומיומי שלא ניתן להעלות על הדעת" גיטי כהן שוברת שתיקה

  תוכן מקודם

 • גם מעדן שוקולד אמיתי וגם גלילי וופל קראנצ'י? בואו להכיר מקרוב >>

  תוכן מקודם

 • ה' לא חייב לי כלום

  תוכן מקודם

 • "נקרע לי הלב" הפרמדיק שטיפל ברב פרוש ז"ל

  תוכן מקודם

בני זוג מגוש דן הותקפו בשכונת א-טור בירושלים, בעת שהיו בדרכם לכותל. ערבים יידו לעברם סלעים ואבנים, האישה נפצעה בכתפה וכל שמשות הרכב נופצו. בניסיונם להימלט מהמקום הסתובבו ללא יעד ברחובות השכונה, ונאלצו לחכות למשטרה זמן רב.

התקיפה אירעה בשבוע שעבר. מ' ואשתו א' הגיעו לירושלים לחגוג יום הולדת, והיו בדרכם לכותל. מ' תיאר כי הוייז הוביל אותם דרך ואדי ג'וז, ורק כשהגיעו ללב השכונה הבינו שנקלעו למארב. "השתלבה לפנינו מכונית טויוטה קורולה, והאטה אותנו. תוך שניות יצאו התוקפים מאחורי מכוניות חונות, תחנות אוטובוס, מתוך החנויות".

לדבריו, לא היה אפשר להסתובב. הפורעים יידו על הרכב עשרות אבנים וסלעים, ושמשות הרכב נופצו כולן. "קלטתי שאנשים באו לשלוף אותנו מהאוטו, באגרסיביות שברתי את ההגה. אשתי נפצעה בכתף וירד לה דם. זו טראומה, הם באו עשרות, בצעקות וצרחות, לא יכולתי לעשות כלום".

מ' מודה לה' ששלושת ילדיהם לא היו איתם באותה העת. "הם טווחו במושב האחורי, חשבו שיש שם ילדים. אם הייתי נשאר שם היו שולפים אותנו מהרכב. פחדתי להמשיך לסוע, הסתובבנו הלוך וחזור, כשהמשטרה לא יודעת איפה אנחנו".

רק לאחר זמן רב חברה אליהם ניידת משטרה, שליוותה אותם לתחנת המשטרה בהר הזיתים. בתחנת המשטרה פגשו בני הזוז נהגי רכב נוספים שנפגעו, שתמכו בעדותם לגבי רכב הטויוטה שחסם את הדרך. בהמשך אף הגישו בני הזוג תלונה במשטרה.

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו מתריע על הסכנה: "אנשים באים לבקר אתר מרכזי בירושלים ותחת זאת חווים חוויה טראומתית, שאת הצלקות ממנה יסחבו בגופם ונפשם עוד שנים רבות. אבקש לפעול בכל המישורים – איסוף חומרים ממצלמות האבטחה וכן איסוף מידע מודיעיני, בכדי להעמיד את המשתתפים בתקיפה לדין. יש להאשימם בניסיון לרצח של בני הזוג. רק עונשים חמורים יתרמו להרתעת המחבלים הבאים".

כתבות קשורות

הרב יוסף חיים אוהב ציון • מעלת יום ט"ו באב
מתנגדי חיסונים מפגינים מול ביתו של בנט; המשטרה עצרה חמישה מפגינים
סיום מסכת אלו מציאות בתלמוד תורה בעלזא בית שמש
ט"ו באב: מרן שר התורה בחן אתרוג כמנהג אביו מרן ה'סטייפלער' זי"ע • גלריה
בסמוך ליישוב אביתר: עשרות פלסטינים מתעמתים עם כוחות צה"ל • צפו
יובא לאישור הממשלה בשבוע הבא: כל מה שצריך לדעת על התקנות החדשות
לאחר הסערה בשל מינויו לשר בממשלה: אבידר הודיע כי הוא התחסן נגד הקורונה
בנט ממשיך בריסוק הסטטוס קוו: כך מקדמת הממשלה תחב"צ בשבת
מצנח רחיפה התרסק בגליל התחתון - הטייס נהרג • צפו
ומשפע מצות תפילין • שמחת הבר מצוה לבן המשפיע רבי צבי אלימלך פריזנד
חיזבאללה על התקיפות הישראליות: "הפרה מחדש של ריבונות לבנון"
משרד הבריאות: עלה ל-81 מספר החולים שמצבם מוגדר קשה

תגובה אחת

 1. דין אבן כגין קליע . בגץ האומללים והמפכ"ל ושר הלא בטחון הכושלים ביותר בתולדות ישראל מפקירים את דמם של היהודים ובמיוחד של חרדים וימניים . אנו רואים את העוולה שאתם עושים לחרדים ולימניים . חרדי מקבל אבן לראש ורימון עשן בלי שעשה כלום . זה מותר להם בחסות בגץ . ומכתזית מתיזה לאדם חרדי תמים שיושב בתחנת אוטובוס זה טוב מבחינתם . נהג ערבי טרוריסט שנותן מכות רצח ליהודי חרדי זה בסדר דמם הותר . הגייס החמישי וחמס ועבאס ראש הנחש של האחים המוסלמים סוחט את מדינת ישראל וזה בסדר אין קול ואין עונה . בגץ מבסוטים . משום שקמו כנגד הבורא וכנגד החרדים והימניים בעדודו של היועץ האומלל . רשעים

סגור לתגובות.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן