צילום: פלאש 90

הכנסת כמרקחה • גפני הוצא מהמליאה, דרעי צלף בבנט: "חתיכת שקרן"

דיון סוער מתקיים בשעה זו בכנסת, בהשתתפות ראש הממשלה נפתלי בנט, לאחר שהושגו 40 חתימות חברי כנסת • משה גפני הוציא מהמליאה, ויו"ר ש"ס דרעי זעק לעברו "אתה חתיכת שקרן" • גם נתניהו נאם: "בנט, אתה בכיס של עבאס"
 • מדוע עדיף רכישה שתירשם בטאבו לקיום מצוות שמיטה?

  תוכן מקודם

 • למען תורמי ועד הרבנים: שר התורה בתפילה מיוחדת טרם תפילת כל נדרי

  תוכן מקודם

 • הקציפו הקציפו משקה BARISTA מושלם לקפה >>>

  תוכן מקודם

 • "הנני מכירות הרבה שנים שהוא פך שמן טהור ועדיו לגדולות

  תוכן מקודם

כתבות נוספות בנושא:

לא רגוע בכנסת: בדיון מיוחד שמתקיים בהשתתפות ראש הממשלה, לאחר חתימתם של 40 חברי כנסת, עולות האמוציות לשיאים, שגם בקדנציה הנוכחית – ספק אם ראינו כמותם.

כשראש הממשלה נפתלי בנט עלה לדוכן, הרוחות התלהטו עוד יותר. "מה זה ישראל הראשונה והשנייה? יש ישראל אחת, מאוחדת. מספיק עם זה. אני בטוח שזה מסיבות פוליטיות ולא מעלה על דעתי שאתם מאמנים למה שאתם אומרים. אף אחד פה לא אוחז במונופול לא על מורשת ישראל, על היהדות, על הלאומיות. אף אחד פה לא יטיף לי על אהבת ישראל. תלמדו ממנחם בגין, אשכנזים ספרדים, כולנו יהודים. אז אתם באים לפצל, למה זה מועיל?", אמר ראש הממשלה ונתן את האות למהומה.

יו"ר ש"ס אריה דרעי צלף בו: "אתה רימיתי כדי לקבל את תפקיד ראש הממשלה, אתה חתיכת שקרן". גם שאר חברי הכנסת מהאופוזיציה מחו לאורך כל הדיון, שמהלכו אף הוצא יו"ר 'יהדות התורה' ח"כ משה גפני מהמליאה לאחר אזהרה בשלוש קריאות.

גפני. צילום: ערוץ הכנסת

עוד אמר בנט: "החיים בישראל חייבים להיות קלים יותר, העם מפקיד בידנו את הכוח להילחם ולא להיות בכיס של פוקדים ממפלגות כאלה ואחרות. זה ההבדל בין מנהיגות מובילה לבין להיות מובל. מי שפוחד לפרגן למי שסביבו זו לא מנהיגות, מי שפוחד מאנשים חזקים, מתרבות הוויכוח, אז אצלנו זה אחרת".

"בואו נדבר על מבחן התוצאה. בעזה במשך 12 שנה הבלגתם מול רקטות, אצלנו על בלון אנחנו תוקפים. ירשתם לבנון לפני 12 שנה והותרתם חיזבאללה עם פי 10 טילים על כל נקודה בישראל. את כל ההזמנה הזו הותרתם לנו ובגלל זה תקציב הביטחון הוא ענק. דרשנו וקיבלנו לסגור פערים כדי לבנות את חומות.

תקציב ביטחון גדול בא על חשבון דברים אחרים זה נכון. מאז הקמת המדינה אנחנו משלמים מחיר מסויים כדי לחיות בביטחון. אני מאמין שעצמתה הצבאים של ישראל חייבת להיות בכמה דרגות מעל אויבנו. לא רק ברטוריקה ומילים אלא בפועל. הירושה שהושארה לנו זה שאיראן נמצאת בשל המתקדם ביותר של פרוייקט הגרעין שלה, אבל אנחנו נטפל כי אנחנו יודיעם מה לעשות. ללכת ולריב כשבנתיים איראן דוברת קדימה זה חוסר אחריות לאומית וזו המורשת שאתם מותירים ואנחנו נתקן."

"ימין זה לא שנאת השמאל, זה אהבת הארץ. ימין אמיתי מקדש את שם השם ולא מחלל את שם השם. השמאל אוהב את עם ישראל לא פחות מהימין. הקו שראינו פה בשעה האחרונה שמנסה בכוח לייצר את הקיטוב, זה בדיוק מה שפירק את המדינה הקודמת שלנו."

יו"ר האופוזיציה בנימין נתניהו בדיון 40 חתימות במליאת הכנסת: "המידע שיימסר לאמריקה, יודלף לאמצעי תקשורת ובדרך זו יסוכלו פעולות הסיכול שלנו. זו הסיבה במשך העשור האחרון סירבתי לבקשות הנשיאים האמריקאים לכך שלא יהיו הפתעות. אף פעם לא הסכמתי להתחייב תמיד להודיע להם. מדובר כאן בעניין קיומי לישראל, ובו ייתכנו הפתעות וצריך לפעמים הפתעות. הפכתם אותנו למעיין מדינת חסות עם חובת דיווח. אם אין לנו עצמאות בנושא הזה, אין לנו עצמאות בכלל."

יו"ר האופוזיציה בנימין נתניהו בדיון 40 חתימות במליאת הכנסת: "מגיע לליברמן מדליית זהב על פליק פלאק מרהיב. רק לפני כמה שבועות ליברמן מתחייב לא להעלות מיסים ועכשיו הוא מעלה מיסים. העליתם את מחירי החשמל, התחבורה הציבורית, הלחם, הארנונה, על ביקור רופאים מקצועיים, ופוגעים פגיעה אנושה בחקלאים ובשכבות החלשות. והכל למה? רק כדי לממן סכום עתק של 53 מיליארד ₪ שהבטחתם למנסור עבאס, אחרת לא תהיה לכם ממשלה. למה אזרחי ישראל צריכים לשלם את מס עבאס? רק כדי להשאיר אתכם בשלטון."

Share on email
שתפו במייל

כתבות קשורות

רגעי אימה: האבא רץ אחרי הכובע - עגלת התינוק הידרדרה לכביש • תיעוד
התושבים שמעו פיצוץ: פינוי דיירים בשל חשש לקריסת מבנה בחיפה • צפו
המלחמה על רפורמת הכשרות: ח"כ אבי מעוז הגיש עתירה לבג"ץ
קצין צה"ל דחף פעיל שמאל והוביל התכתשות סוערת בקואליציה • צפו
כך פינו השוטרים באלימות את המתבצרים בסוכת הפוסק במאה שערים • צפו
קבינט הקורונה אישר: חובת הצגת בדיקת קורונה בכניסה לבתי הספר
עו"ד של זביידי: "הוא הציע לברוח לג'נין; לחלק מהאסירים לא נותר כח"
משרד הבריאות מעדכן: 7,445 חולי קורונה חדשים; 726 מאושפזים במצב קשה
השר מתן כהנא: "סמוטריץ' הוא האדריכל של הממשלה הזו; לא יהיה תהליך מדיני"
דיווח: שר הביטחון שוקל לבטל את אישור הבנייה שנתן לפלסטינים בגוש עציון
אביו של האסיר הנמלט חשף: "הבן התקשר ואמר שהוא הולך להסגיר את עצמו"
התושבים תיעדו: כוחות הביטחון מובילים את האסירים שהסגירו את עצמם • צפו
"מבצע מרשים": בנט הגיב לתפיסת האסירים הביטחוניים ובירך את כוחות הביטחון
מידע מודיעיני ופעולת הונאה: כך נתפסו שני האסירים האחרונים שנמלטו
המצוד הושלם: שני המחבלים האחרונים שנמלטו מהכלא נתפסו בג'נין
ברקת: "אסור לתת יד למפלגה של 6 או 8 מנדטים להוביל את המדינה - זו טעות"
הפרופ' שמייעץ ל-FDA: "ישראלים צריכים להתחסן במנה שלישית נגד הקורונה"
ראש שירותי בריאות הציבור: "ארצות הברית מפגרת אחר ישראל במבצע החיסונים"

תגובה אחת

 1. כל הימין , כולל החרדים היושבים באופוזיציה הם החרפה הכי גדולה שהייתה אי פעם למדינה.
  ערמת זבלים, שקרנים (ביבי בראש אבל דת ושקרים הילכו יחדיו?), בכיינים אשר השאירה כל כך הרבה בעיות לממדלת השינוי שזה לא ייאמן שיש עוד אנשים שתומכים בביהי הנרקסיסט, שהכל אצלו זה בועות של יח"צ.
  לא ייאמן לאן אנחנו מתדרדרים.
  באמת הגיע הזמן להגלות את הפרחחים מהאופוזיצה שילכו לנדוד 40 שנה במדבר, אולי ילמגו משהו.

סגור לתגובות.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

Hide picture