המחבל השני מחברון מת מפצעיו בבית החולים

מבית החולים שערי צדק נמסר כי המחבל שהגיע אליהם במצב אנוש לאחר שביצע את הפיגוע במערת המכפלה - מת • המחבל הנוסף חוסל במקום על ידי כוחות הביטחון

המחבל השני שנורה לאחר שתקף חיילי צה"ל בסמוך למערת המכפלה, ופונה לבית החולים "שערי צדק" שבבירה במצב אנוש, מת מפצעיו לאחר ניסיונות החייאה – כך נמסר מבית החולים.

כזכור, סמוך לשעה 13:30 בצהרים הגיעו שני מחבלים למערת המכפלה בחברון וניסו לדקור לוחמים המשרתים במקום. בתגובה פתחו הלוחמים באש לעבר המחבלים ונטרלו אותם. כתוצאה מהירי נהרג אחד המחבלים ואילו חברו נפצע באורח אנוש.

"לפני דקות ספורות הגיעו שני מחבלים תושבי חברון לבצע פיגוע כנגד שוטרי משמר הגבול במחסום סמוך למערת המכפלה. ככל הנראה המחבלים התקרבו לשוטרים וכאשר הגיעו בסמוך אליהם שלפו סכינים וניסו לדקור אותם. שוטרי מג"ב המוצבים במקום פתחו באש לעבר המחבלים, ככל הנראה מחבל אחד נוטרל והשני במצב אנוש", נמסר מדוברות מערת המכפלה.

המחבלים הגיעו לעמדת חסם של משמר הגבול בסמוך למערת המכפלה, במטרה לדקור את השוטרים שבמקום. השניים עוררו את חשדם של לוחמי מג"ב, ונתבקשו לעצור לבדיקה.

בשלב הראשון, החשודים לא נשמעו להוראות הלוחמים. עם התקרבות הלוחמים אליהם, שלף אחד החשודים סכין, וניסה לדקור את הלוחמים במקום. בתגובה הלוחמים פתחו באש לעברו תוך קריאות לחשוד השני לזוז הצידה בכדי לא להיפגע. בשלב זה החשוד השני שלף אף הוא סכין, בנסיון לפגוע בלוחמים.

טרור ללא הפסקה • ניסיון פיגוע במערת המכפלה – שני מחבלים נוטרלו

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן