ערבי מג'נין דקר צעירה כבת 18 מספר פעמים, וזו התמוטטה ופונתה לבית החולים כאשר מצבה מוגדר קשה. החשוד נמלט מהשוטרים שירו לעברו והצליחו לעצור אותו, עם הסכין עליו. למרות הסימנים כי מדובר בפיגוע טרור, מהמשטרה נמסר כי הנסיבות נבדקות

צעירה בת 18 פונתה היום (שני) למרכז רפואי העמק בעפולה לאחר שנדקרה בעפולה. צוותי מד"א שהגיעו למקום העניקו לה טיפול רפואי והעבירו אותה במצב בינוני עד קשה לבית החולים, שם הוחמר מצבה לקשה מאוד. כוחות משטרה שהוזנקו למקום פתחו בחקירה ועצרו חשוד שנוטרל בירי השוטרים. מהמשטרה נמסר כי "כל הכיוונים נבדקים".

הנדקרת הצליחה להמשיך לצעוד עוד כמה מטרים עד אשר התמוטטה. לסובבים אותה סיפרה הצעירה כי בן מיעוטים הוא שדקר אותה. מהמשטרה נמסר כי כוחות משטרה הוזנקו למקום, זיהו חשוד אשר סירב לעצור והחל להימלט. השוטרים ירו לעברו באזור הרגליים עד אשר הוא נעצר וברשותו נתפס סכין. מחקירה ראשונית עולה כי החשוד תושב ג'נין בשנות ה-30 לחייו.

חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו לצעירה טיפול רפואי ראשוני ופינו אותה לבית החולים העמק כשמצבה בינוני עד קשה. מבית החולים נמסר כי מצבה קשה מאוד. הצעירה מטופלת בחדר ההלם בבית החולים, ולאחר שיוצב מצבה והיא עברה בדיקות הדמייה, התברר כי היא סובלת מפגיעות פנימיות. מצבה מוגדר בשלב זה קשה מאד אך יציב. עוברת ליחידה לטיפול נמרץ.

הפרמדיקים של מד"א שימי פרג'י ונתי ליאני סיפרו: "כשהגענו למקום הייתה המולה גדולה. נערה כבת 18 ישבה על כיסא בכניסה לחנות כשהיא בהכרה וסובלת ממספר פציעות מדממות בפלג גופה העליון. הענקנו לה טיפול רפואי ראשוני מציל חיים שכלל עצירת דימומים ופינינו אותה לבית החולים העמק הסמוך".

בוידאו: מעצר החשוד

קרדיט: דיווחים חמים מהשטח