עתירה של הרגע האחרון: למנוע את הפרובוקציה החודשית של "נשות הכותל"

כמידי ראש חודש, גם מחר צפויות "נשות הכותל" ליצור פרובוקציה ברחבת האתר הקדוש. הלילה הוגשה לבג"ץ עתירה בדרישה למנוע מהן להגיע לרחבה. "המצב האבסורדי בו קבוצה שולית של 30 נשים פוגעת במאות מתפללות ומתפללים - חייב להיפסק"

 • כ"ק אדמו"ר מרמחסטריווקא: מצווה לעזור להם!

  תוכן מקודם

 • סיטואציה מביישת: עזרו לבת ישראל עזובה

  תוכן מקודם

 • הרשמו חינם לכנס שיעשה לכפ סדר בעולם ההשקעות

  תוכן מקודם

 • גרמניה: הסכים לנתח יהודייה וחזר בו

  תוכן מקודם

הלילה הוגשה בקשה דחופה לבג"ץ בדרישה ליתן צו על תנאי להרחיק את ׳נשות הכותל׳ ולמנוע מהן להגיע מחר לרחבה בכותל המערבי לטקסי התפילה המסורתיים, שהן מקיימות בכל ראש חודש.

"לאור העובדה כי מדובר בהפרת פסק דינו של בית המשפט הנכבד, באופן תקדימי, לנוכח הפגיעה הקשה במאות המתפללות בראשי חודשים אחרונים – פגיעה שהמשיבים מודעים לה היטב… בית המשפט הנכבד מתבקש איפוא להושיט סעד שימנע קיום טקסי "נשות הכותל" ברחבת הכותל הצפונית מחר.

העתירה הדחופה הוגשה ע"י עו"ד הראל ארנון, בא כוחם של ארגון "נשים למען הכותל" וזאת לאחר אין ספור נסיונות שרב הכותל ינצל את סמכותו החוקית להורות על הרחקת נשות הכותל המעוררות פרובקציות מיד חודש בחודשו.

מ"נשים למען הכותל" נמסר בתגובה: "המצב האבסורדי בו קבוצה שולית של 30 נשים בעלת אינטרסים, פוגעת באופן מתמיד במאות רבות של מתפללות ומתפללים – חייב להיפסק, אנו מקוות כי הפעם, לאחר הזילזול הבוטה של נשות הכותל בפסיקת בג"ץ, ימוצה הדין עם פורעות החוק והקבוצה הפוגענית תורחק לאלתר מרחבת הכותל"

פועלות גם נגד המדינה: הפרצוף האמיתי של נשות הכותל נחשף

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן