צילום אילוסטרציה: Orel Cohen/FLASH90

עדות מזעזעת: "ראיתי ס"ת על הרצפה. נשות הכותל נהגו כלפי באלימות"

הפרובוקציה ברחבת הכותל המערבי: מתפללת שנכחה במקום הגישה למשטרה תלונה על אלימות שהופנתה נגדה מצד "נשות הכותל" • בארגון 'נשים למען הכותל' מבטיחים: "בקרוב יוצאו להן צווי הרחקה מרחבת הכותל, אנחנו נעמוד על כך שהן ייאכפו"

הפרובוקציה החודשית המחפירה ברחבת הכותל המערבי: מתפללת שנכחה הבוקר במקום הבחינה בספר תורה שמונח על הרצפה, ככה"נ במטרה להעלים אותו מעיני הסדרנים, וביקשה לתעד את המחזה הקשה. בתגובה, כך לטענתה, הופעלה נגדה אלימות מצידן של מי שמכונות "נשות הכותל".

"ראיתי בעיני ספר תורה מונח על הרצפה, איך שניסיתי לתעד הן נהגו כלפי באלימות. הגשתי לפני שעה קלה תלונה במשטרה. הן מבזות ומשפילות את הכותל המערבי, להניח ספר תורה על הרצפה כדי להסתיר אותו? זה חמור ובלתי נתפס", כך המתפללת, יהודית בזק, בראיון ל'קול ברמה'.

עורך הדין הראל ארנון, בא כוחו של ארגון 'נשים למען הכותל' שאף ניסה אמש להוציא צו מניעה להגעתן של נשות הכותל האשים במשדר: "נשות הכותל עושות פרובוקציה בכוונה תחילה. הבוקר הן הפרו את הוראת משרד המשפטים והיועמ״ש".

הוא הבטיח: "בקרוב יוצאו להן צווי הרחקה מרחבת הכותל, אנחנו נעמוד על כך שהן ייאכפו".

"הן לא באות כדי להתפלל, אלא מנסות לשנות את צביונו של המקום הקדוש. זה כתוב שחור על גבי לבן בכל הפרסומים שלהן. זה מאבק פוליטי מחופש למאבק דתי".

חרף אזהרת היועמ"ש: נשות הכותל שוב עוררו פרובוקציה ברחבה המרכזית

4 תגובות

מי זה היעוהמ"ש כשהוא פוסק נגד הרפורמים והקונסרבטיביים ?
הוא בס"ה יועץ , לא ?

חמור מאוד עקרונית, אך איני יודע אם יש לזה דין ספר תורה בזמן שכתבו מין ואפיקורס.

אם אתה לא יודע אז תברר…
מהיכן אתה יודע מי כתב את הספר?

כאשר עשו כן יעשה להם, צריך לזרוק אותם על הרצפה ולנהוג כלפיהן באלימות.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *